Rüyada Marul Görmek, Marul Almak, Marul Yemek

Düşlerde marul görmek çocuk mu bolluk mu demek. Rüyada marul görmek, rüyada marul almak, marul yemek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Marul Görmek

🙂 Kısmeti, parayı temsil eder. Özellikle yeşil renkli, iri ve taze bir marul büyük bir servete işaret eder. Sıhhattir. Rüyada marul görmek; bekârlar için güzel bir eşe sahip olmakla, evliler için güzel ve sevimli bir yavruya anne veya baba olmakla yorumlanır.

Rüyada Marul Almak

🙂 Rüyada marul almak, bir fır­satı çok iyi değerlendirerek elde edilecek bir kısmeti açıklar. Marul aldığını gören yakınlarına da yetecek büyüklükte bir servete konar.

Rüyada Marul Yemek

🙂 Rüyasında ma­rul yediğini gören kimse, toplu bir para alır. Neşe ve umut demektir. Endişelerinizin yersiz olduğuna sağlığınızın her zamankinden daha iyi bir durumda bulunduğuna işarettir.

😐 Hiçbir zaman bir işte dikiş tutturamayacağınıza ve bundan sonra da tuttura­mayacağınız anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda marul gördüyseniz; Sizin veya bir yakınınızın sıhhatine kavuşacağına, bundan dolayı aile çevrenize mutluluk geleceğine, neşeli günler geçireceğinize işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada marul görmenin psikanalizi: Doğallık, sağlık ve verimlilikle ilişkili düşünülen düş simgelerindendir marul. Rüyanızda marulların sıralandığı bir bostan gö­meniz, çabalarınızın sonuçlarını alma zamanının geldiğini ve elde edilecek başarıları gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın