Rüyada Leblebi Görmek, Leblebi Yemek

Düşlerde leblebi görmek bolluk bereket mi, leblebi yemek ne demek? Rüyalarda görülen leblebi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Leblebi Görmek

🙂 Küçük bir parayı, kısmeti temsil eder. Rüyasında leblebi sattığını görense, para sıkıntısını çözer. Rüyada leblebi görmek, karı koca arasındaki muhabbete ve aşka işaret eder. Rüyada leblebi görmek aynı zamanda hayatta başarılı olmak için çaba gösterdiğinize işaret eder. Leblebi satıcısı görmek, kadınları veya er­kekleri kandırmak hususunda fevkalade bir ikna kabiliyetine sa­hip olduğunuza işarettir.

😐 Öte yandan rüyada leblebi görmek, boşa vakit öldürdüğü­nüze ve bu durumdan zarar göreceğinize de işaret eder. Leblebi aldığını gören, gönülsüzce birine kefil olur. Leble­bi kavurduğunu gören de başkaları yüzünden maddi sıkıntı çe­ker. Leblebi aldığını gören, gönülsüzce birine kefil olur. Rüyada leblebi yediğinizi görmek, karaciğer ve siroz hastalığı ile mücadele ettiğinize işaret eder.

Rüyada Leblebi Yemek

🙂 Rüyada leblebi yediğinizi görmek, çok anlayışlı ve uysal olduğunuzdan etrafınızdakiler tarafından çok se­vildiğinize işarettir. Leblebi yediği­ni gören kimse, hızlıca harcayacağı bir paraya kavuşur. Bu rüyayı gören, parayı borcunu kapatmak için de kullanabilir.

😐 Rüyada leblebi yediğinizi görmek, karaciğer ve siroz hastalığı ile mücadele ettiğinize işaret eder. Leblebi yemek veya satın almak, kedere ve üzün­tüye işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre: Rüyada leblebi yediğinizi görmek; çok anlayışlı ve uysal olduğunuzdan etrafımızdakiler tarafından çok sevildiğinize işarettir. Leblebi satıcısı görmek kadınları (erkekleri) kandırmak hususunda fevkalade bir ikna kabiliyetine sahip olduğunuza işarettir.

İbn-i Şirin: Bir gün adamın biri İbn-i Sirin’e gelerek, kavrulmuş leblebi yediğini gör­düğünü söylemiş; rüya yorumcusu da: “Oruçluyken ramazan ayında eşini öptün mü?” diye sorduğunda, «evet» cevabı vermiştir. Bunun üzerine İbn- i Şirin: “İşte görmüş olduğun rüyanın tabiri budur,” demiştir.

Abdulgani Nablusi: “Leblebi görmek taze ise, üzüntü ve keder, bir rivayete göre hastalık ve illet, kuruysa helal mal ile tabir olunur. Pişmiş veya çiğ olsun, kuru leblebi üzüntü ve sıkıntıya, unutkanlığa de­lalet eder. Leblebinin yanında başka bir şey daha varsa yorum daha iyim­ser olur. Kavrulmuş nohut, yani leblebi yersiz ve zamansız öpücükle yorumlanır.” demiştir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen leblebinin psikanalizi: Rüyalarda bir kase içinde leblebi görmeniz ya da leblebi yemeniz, çözümlenmesi gereken birtakım sorunlara işaret eder. Ama aynı zamanda, kadınların güç birliği yaparak söz konusu so­runları giderebileceklerini ve bununla bağlantılı olarak kutlama­ları, eğlenceleri, yaşanacak iyi zamanları ve bereketi de belirtir


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın