Rüyada Leblebi Görmek, Leblebi Yemek

Rüyalarda görülen leblebi; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada leblebi görmek, leblebi yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Leblebi Görmek

🙂 Leblebi görmek kadınları (erkekleri) kandırmak hu­susunda fevkalâde bir ikna kabiliyetine sahip olduğunuza işarettir. Küçük bir parayı, kısmeti temsil eder Bu rüyayı gören, parayı borcunu kapatmak için de kullanabilir. Kadınları veya er­kekleri kandırmak hususunda fevkalade bir ikna kabiliyetine sa­hip olduğunuza işarettir.

🙂 Rüyada leblebi görmek, boşa vakit öldürdüğü­nüze ve bu durumdan zarar göreceğinize de işaret eder. Bu rüyayı gören; gönülsüzce birine kefil olur.

Rüyada Leblebi Yemek

🙂 Rüyada leblebi yediğinizi görmek, çok anlayışlı ve uysal olduğunuzdan etrafınızdakiler tarafından çok se­vildiğinize işarettir. Rüyada leblebi yediğini gören kimse; para sıkıntısını çözer.

😐 Leblebi yemek veya satın almak, kedere ve üzün­tüye işarettir. Leblebi yediği­ni gören kimse, bir para alır; ancak bu para geldiği gibi gider. Bu rüyayı gören; başkaları yüzünden maddi sıkıntı çe­ker.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir.” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada leblebi görmenin psikanalizi: Düşlerde çoğunlukla, kadınlığı ve kadınsı nitelikleri simgelediği düşünülür. Bir kase içindeki karışık kuruyemiş öbeği, kadınlarla ve kadınlıkla ilgili değişik ve farklı niteliklere dikkat çe­ker.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın