Rüyada Lastik Görmek, Lastik Patlaması

Rüyalarda görülen lastik patlaması; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada lastik patlaması görmek farklı farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Lastik Görmek

🙂 Rüyada tekerlek görmek: işlerinizin günden güne iyi anlamda büyük değişikliklere uğrayacağına işarettir. Rüyada lastik görmek sizin veya bir yakınınızın sıhhati bozuk ise, sıhhatine kavuşacağına, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Bir başka anlamı da kısa bir zaman sonra nişan düğün vb. gibi bir eğlenceye giderek çok eğleneceğinize işarettir.

Rüyada Lastik Patlaması

🙂 Rüyada lastik patlaması ve lastiği onarmak sorunları çözme gayreti demektir. Uzun seya­hate çıkmaya işaret eder. Arabanın iç lastiğinin patlaması, size işlerinizde yardımcı olacak kimselere; dış lastiğinin patlaması, emir altına gireceğinize yorulur. Rüyada lastik patlaması; kısa bir zaman sonra nişan, düğün vs. gibi bir davete giderek çok eğleneceğinize işarettir.

😐 Lastik, ikiyüzlü biri ile yapılan ahbaplığa işaret eder. Rüyada patlayan lastik görmek, çıkar peşinde olan kimselerle ilişki kurmaya, maddi sıkıntıya delalettir. Lastiğin patlaması aksilik demektir. Aynı zamanda ikiyüzlü bir insanla kalkışacağınız bir işte, o in­san yüzünden hem para, hem de itibar kaybedeceğinizi anla­tır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre: “Lastik veya tekerlek görmek malla yorumlanır. Bir lastik bul­duğunu görenin eline bulduğu kadar mal geçer. Lastik patlattığını gören ha­ram mal yer. Birinin lastik aldığını görmesi kazanç elde edeceği anlamına ge­lir. Rüyada yeni bir tekerlek veya lastik aldığını görmek iki türlü yorumlanır: Borcunu ödemek ya da malını daha da çoğaltmak demek.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada lastik görmenin psikanalizi: Düşlerdeki tekerlek veya lastikler: Değişen durum­lara uyum sağlamakta olduğunuzu; hareket yeteneğinizin arttığı­nı ve kısıtlamaların ortadan kalktığını; ilerleyişinizi sürdürdüğü­nüzü anlatır. Bindiğiniz aracın tekerleğinin kırılması, yerinden çıkma­sı, karşılaşabileceğiniz bir engele, geçici bir soruna işaret eder. Elastik, kolayca esneyebilen bir cisim, düşlerimizde de­ğişen ortamlara uyum sağlama ve yeni koşullara adapte olabilme yetimizi vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın