Rüyada Lahana Görmek, Lahana Yemek

Rüyalarda görülen lahana; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada lahana görmek, lahana yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Lahana Görmek

🙂 İyi bir söz işitileceğine işarettir. Rüyada lahana görmek; gizli mala ve rü­ya sahibinin sırrına delâlet eder. Rüyada lahana görmek; zararın farkına vararak önüne geçece­ğinize alâmettir.

😐 Lahana görmek; işinizden zarar edeceğinize işa­rettir. Rüyasında lahana gören kimse; hastalanır ve sakladığı malını hastalığı için harcar.

Rüyada Lahana Yemek

🙂 Rüyada lahana yemek, parasız kalmaya­cağınıza işarettir. Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

😐 Kara lahana, hileli yol­dan gelecek bir parayı belirtir. Hastalık şeklinde yorumlanır. Rüyada lahana yediğini gören kimse, ; birinin zararına sebep olur. Bu rüya; pa­ranın geldiği gibi gideceğini anlatır.

Rüyada Beyaz Lahana Görmek

🙂 Beyaz lahana, gizli mal ve sır olarak tabir edilir. Bahçe vb. bir yerde görülen beyaz lahanalar mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada beyaz lahana görmek hiç ummadığınız birinden hediye alacağınıza veya bir gönül macerasına atılacağınıza işarettir.

Rüyada Kara Lahana Görmek

🙂 Genel olarak kısmeti, parayı temsil eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Rüyada kara lahana görmek sıkıntılı yaşamınızın sona ereceğine, işlerinizde başarı gösterip mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

🙂 Rüyada lahana sarması görmek; her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir.

Rüyada Kırmızı Lahana Görmek

🙂 Rüyada kırmızı lahana gören kimsenin eline peş peşe para geçer. İçinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Mor Lahana Görmek

🙂 Rüyada mor lahana görmek; iş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. Bekarlar için aşık olacaklarına, evliler için ise; eşleriyle sevgi ve saygı içinde bir hayat süreceklerine işarettir.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

🙂 Rüyada lahana turşusu görmek; sizi çok sevindirecek bir haber alacağınıza, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat süreceğinize işarettir. Bir akraba veya dostunuzun yemekli davetine katılacağınıza, orada yaşlı bir hanımın iltifatını göreceğinize işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Lahana gizli mala, rüya sahibinin sırrına delalet eder. Lahanayı alıp keserek yediğini gören alemin sırrını öğrenmeye çalı­şır, eline gizli mal geçer. Lahana yapraklarının sararmış olduğunu gören hafif bir rahatsızlık geçirir ve sakladığı malını bu rahatsızlığı için harcar. Bahçeden-bir lahana koparıp evine götürdüğünü gören insanların sır­larını saklamakla tanınır,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada lahana görmenin psikanalizi: Ortaçağda her türlü hastalık için bir şifa kay­nağı olarak görülen lahana, düşlerimizde de aynı anlamı taşır ve genellikle, sağlığı simgelediği düşü­nülür. Lahana aynı zamanda, yeni başlangıçlara işa­ret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın