Rüyada Lastik Görmek, Lastik Patladığını Görmek

Düşlerde görülen lastik yolculuk mu, lastik patladığını görmek kaza mı demek? Rüyada lastik görmek, lastik patladığını görmek farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Lastik Görmek

🙂 Rüyada genel olarak lastikten ya­pılmış bir eşya vb. sürpriz olayları, durumları ve işleri açıklar. Lastikten yapılmış tekerlek gibi şeyler görmek kısa bir zaman sonra nişan düğün vb. gibi bir eğlenceye giderek çok eğleneceğinize işarettir. Son günlerde keyfinizin yerinde olacağı anlamına gelir. Rüyada lastik top veya torba görmek; çok sevinç­li ve neşeli haberler alacağınıza delâlettir. Lastik top görmek mutlu bir aile yaşantınız olacağı anlamına gelir. Parça halinde lastik, şaşırtıcı bir olaya işaret eder.

😐 Aynı zamanda ikiyüzlü bir insanla kalkışacağınız bir işte, o in­san yüzünden hem para, hem de itibar kaybedeceğinizi anla­tır. Bir giysinin belindeki lastik, kısıtlayıcı bir durumu belirtir. Bir makaraya vb.ne lastik sardığını görense, çekişmelere neden olacak ilginç ve zorlu bir işe kalkışır. Rüyada lastik görmek, çıkar peşinde olan kimselerle ilişki kurmaya, maddi sıkıntıya işaret eder. Lastikle bir yazı sildiğinizi görmek iş hayatınızda yapacağınız yanlışlar yüzünden maddi zarara uğrayacağınıza işarettir. Lastik, ikiyüzlü biri ile yapılan ahbaplığa işaret eder. Lastik silgi görmek bire bir ilişkilerinizde sürekli yanlışlıklar için­de olduğunuza ve bunun zararını göreceğinize işarettir.

Rüyada Lastik Patladığını Görmek

🙂 Araba lastiğini tamir ettiğinizi görmek zeki bir arkadaşınızla iş ortaklığı kuracağınıza ve büyük paralar kazanacağınıza işarettir. Rüyada araba lastiği görmek işlerin iyiye dönmesi ile tâbir edilir. Arabanın iç lastiği, size işlerinizde yardımcı olacak kimselere yorulur.

😐 Lastiğin patlaması aksilik demektir. Araba lastiği görmek yüzünüze gülen ancak yokluğunuzda arkanızdan ko­nuşan bir kişiye işarettir. Arabanın dış lastiği, emir altına gireceğinize yorulur.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “rüyada lastik görmeniz, iki yüzlü bir kimse ile tanışacağınıza, onunla bir işe girdiğiniz takdirde, büyük ölçüde zarara uğrayacağınıza işaret sayılır.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada lastiğin psikanalizi: Rüyalardaki lastik kolayca olayların gidişatını kavrayan, uyumlu olmakla ilgili olup, düşlerimizde de­ğişen ortamlara uyum sağlama ve yeni koşullara adapte olabilme yetimizi vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın