Rüyada Kavurma Görmek, Kavurma Yemek

Rüyalarda görülen kavurma; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kavurma görmek, kavurma yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kavurma Görmek

🙂 Rüyada et, yumurta, pey­nir, balık ve bunlara benzer şeylerden kavrulmuş bir yi­yecek görmek; arzuya, vaadin yerine getirilmesine, borcu ödemeye ve gurbette bulunanın geri gelmesine delâlet eder. Kavurma görmek, helal mala delalettir. Rüyada et görmenin tüm anlamını öğrenmek için BKZ.

😐 Hayırlı olmayan bir kısmete işaret eder. Rüyada et, yumurta, pey­nir, balık ve bunlara benzer şeylerden kavrulmuş bir yi­yecek görmek; uzaklığa, düşmanlığa işarettir. Bazen de ölüm ve gıybete işarettir.

Rüyada Kavurma Yemek

🙂 Rüyada kavurma yemek; sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler.

😐 Rüyada kavurma görmek veya yemek, işlerinizin karışacağına işaretle yorumlanır. Rüyada pişmiş et yemek, haram ka­zanç olarak yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre, “Tencerede pişmiş kavurma rızık ve nimettir. Eti kavurma olarak pişirdiğini gören helal mal alır. Bir eti doğrayıp kavurma yapıp yemek uzun süredir beklediğiniz bir müjdeli haberin geleceğine işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz: Hangi hayvana ait olduğu bilinmeyen kavrulmuş et görmek musibete; bir rivayete göre gıybete; tuzlu kavurma görmek veya yemek, musi­betten sonra nimete; kıyılmış et zarar ve ziyana; pastırma hüzün veren mala işarettir,” diyor.

Cafer Sadık (r.a.)Kavrulmuş et rüyası dört şekilde yorumlanır,” demiştir: “Mal, miras, hüzün, musibet. Kavurmanın içinde kuyruk ve iç yağı görmek hayır, nimet, ucuzluk, bereket, işlerde ko­laylık anlamına gelir. Eti yenmeyen hayvan yağları da haramla tabir olu­nur.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyalarda görülen kavurmanın psikanalizi: Psikolojik anlamda kavurma görmek, dikkatle harcama yapıldığını ya da yapılacağını gösterir. Kavurma aynı zamanda, isabetli yatırımlar­da bulunmayı da ifade eder. Et genel anlamda: Fiziksel doyum ve maddi, “dünyevi” ihti­yaçları simgeler.


rüyada et görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın