Rüyada Kavun Görmek, Kavun Yemek, Kavun Almak

Rüyalarda görülen kavun; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kavun görmek, kavun yemek, kavun almak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kavun Görmek

🙂 Rüyada bostan, manav vb. bir yerde üstü yeşil bir kavun görmek pa­raya işarettir. Tam olgunlaşmış bir kavun görmek, sıhhate kavuşmakla tabir edilir. Rüyada kavun görmek; mevsiminde ise kazanç ve kârla tabir olunur.

😐 Rüyada kavun görmek, üzüntüye işaret eder. Genel olarak hastalığı temsil eder. Rüyada kavun görmek; hastalığa, gam ve kedere işaret eder.

Rüyada Kavun Yemek

🙂 Rüyada kavun yemek; bir kadınla bar veya plajda para sarf edeceğinize işarettir. Rüyada bu yaz meyvelerini görüp ye­mek, size ferahlık verici bir ortama gireceğinize sıkıntılarınızın azalacağına, gönül işlerinde de başarılı olacağınıza işarettir.

😐 Kavun yediğini gören kimseye birçok sıkıntı halas olur. Bu rüya; çabalarınızın boşa gideceğine işlerinizin bozulacağına işa­rettir.

Rüyada Kavun Almak

🙂 Kavun almak; para elde etmeye işarettir. Bu rüya; her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Bu rüya; zekât vermeye işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmanî: “Kavun görmek, koparmak, toplamak ve yemek has­talanmaya delalet eder. Kavun görmek ve özellikle de yemek hastalıkla yorumlanır,” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz’: “Kavun gören sık sık üzüntü ve sıkıntıya dü­şer. Kavun rüyası dertli ve sağlıksız insanla yorumlanır. Bir kavun bulup da yediğini gören dermansız bir derde düşer,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen kavunun psikanalizi: Mental çabalarla ve işlek bir zekayla, bilgi birikimimi­zi ve yaratıcılığımızı kullanarak oluşturacağımız olumlu şart­lara işaret eder. Aynı zamanda rüyalarda kavun, sosyalliği ve uyumlu ilişkileri vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın