Rüyada Kalabalık Görmek, Kalabalık Misafir Görmek

Rüyalarda görülen kalabalık; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kalabalık görmek, kalabalık misafir görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kalabalık Görmek

🙂 Rüyasında kalabalık içinde bulunduğunu gören kişi, kimseden bir şey beklememesi ve kendine yetmesi ge­rektiğine dair uyarılır.

😐 Rüyada kalabalık görmek; aile arasında bir konudan dolayı münakaşa edip aranıza dargınlığın gireceğine, yakınlarınızla aranızın açılacağına, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir.

Rüyada Kalabalık Misafir Görmek

🙂 Rüyada kalabalık misafir görmek; bir iş teklifi alacağınıza, iyice düşünüp taşındıktan sonra karar vermeniz gerektiğine işarettir. Uzak bir yerden hayırlı haber ve hediyeler alacağınıza işarettir.

Rüyada Kalabalık Ev Görmek

🙂 Rüyada kalabalık ev görmek; yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Bu rüya; bekar iseniz evleneceğinize, kalabalık insanlar arasına katılıp hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

Rüyada Kalabalık Düğün Görmek

🙂 Rüyada kalabalık düğün görmek; girişeceğiniz işte başarı kazanacağınıza, dost ve yakınlarınız sayesinde yükselip mal-mülk sahibi olacağınız anlamına gelir. Yeni dostlar edineceğinize, sizden iyi bir şekilde söz edileceğine işarettir.

Rüyada Kalabalık Akraba Görmek

🙂 Rüyada kalabalık akraba görmek; hayatını engelleyen olumsuz koşullardan kurtularak raha­ta kavuşur. Bu rüya aynı zamanda yalnızlığa duyu­lan ihtiyacı; kalabalık akraba grubunun dağıldığını görmekse, bir dönem ken­dinizle kalabileceğinize işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Adınızın bir dedikoduya karışacağına, sizi sevmeyenlerin iftiralarına maruz kalacağınıza, bundan da üzüntü duyacağınıza işarettir. Düşünmeden yaptığınız bir işten dolayı başınızın belaya gireceğine, iş hayatınızda dikkatli olmadığınız takdirde büyük zarara uğrayacağınıza işarettir,” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz: “Bir iş dolayısıyla yakınlarınızdan ayrılıp seyahate çıkacağınıza, kırıcı davranışlarda bulunup sevdiklerinizle aranızın açılacağına işarettir. Ümitlerinizin söneceğine, arzularınızın hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğine işaret eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kalabalık görmenin psikanalizi: Rüyada kendinizi bir kalabalık içinde, insan kitlelerinin ortasında gördüyseniz, sosyal çevrenizin değer yargıları ve fikir­leri sizi etkilediği için, gerçek fikirlerinizi açıklamaktan çekindiği­niz anlamına gelir. Gizlenmek, dikkat çekmemek, sıradan biri gi­bi görülmek isteğinizin altını çizer. Bunun ardında çoğunlukla, toplumdaki egemen fikir ve yargılara ters düşmenin yarattığı ra­hatsızlık vardır.

Anonim Rüya Yorumları

  • Bir yöneticinin rüyasında kalabalık görmesi, emrindeki kişilerin çokluğuna ve saltanatına delalet eder. Tüc­car biri için aynı rüya, müşterinin çok olduğu şeklinde yorum­lanır.
  • Yönetici konumunda olan bir kimse kendi etrafındaki insanlara kabalık yaptığını, kötü dav­randığını görürse bulunduğu makamdan alınır ve insan­lar arasında itibar görmez.
  • Bir din görevlisinin cemaatindeki insanlara kaba dav­randığını görmesi öğütlerinin kâ’le alınmamasına ve in­sanların dinden uzaklaşmasına işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın