Rüyada Kahve Görmek, Kahve Yapmak, Kahve İçmek

Rüyalarda görülen kahve; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kahve görmek, kahve yapmak, kahve içmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kahve Görmek

🙂 Rüyada kahve görmek; ferahlıktır. Rüyada kahve görmek, kahve içmek, bu gün­lerde yıldızınızın bir yönde bulunduğuna, başarılarınızın arta­cağına, her şeyde kolaylık bulacağınıza hüküm olunur.

Rüyada Kahve Yapmak

🙂 Rüyada kahve pişirdiğini görmek birkaç şekilde yo­rumlanır. Güç işlerin başarılmasına, yardımseverliğe ve hastalar için şifaya işarettir. Rüyada kahve ka­vurmak, göz kalacak bir kısmete işarettir.

Rüyada Kahve İçmek

🙂 Rüyada kahve içmek veya başkasına ikram etmek, sağlık, hayır ve iyilik şeklinde yorumlanır. Kahve pişirdi­ğini ve içtiğini görmek; işindeki bozukluğun biteceğine ve artık hayırlı gelişmelerin olacağına işarettir.

😐 Şekerli kahve içmek, önemsiz bir kazanç ya da haram mal; acı kahve içmekse, has­talık ya da her hangi bir sebepten dolayı üzülmek demektir. Rüyada kahve içtiğini görmek, erkek için yabancı bir yere gitmeye, kadın için dedikodu yapmaya, kötü kimselerle arkadaşlık yapmaya işaret eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

🙂 Rüyada kahve fincanı görmek; katıldığınız bir toplantıda yeni dostlar edineceğinize, davranış ve hareketlerinizden dolayı, dostlarınızın itibarını kazanacağınıza işarettir. Aynı zamanda bu rüya, dürüst ve güvenilir bir kimse olduğunuza, bundan dolayı etrafınızca takdirle karşılandığınıza işarettir.

Rüyada Kahve Falı Görmek

🙂 Rüyada kahve falı görmek; sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, alacağınız bir haberin sizi sevindireceğine işarettir. Bu rüya aynı zamanda, azimle çalışmanızın semeresini göreceğinize, sakin ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir

Rüyada Misafire Kahve Yapmak

🙂 Birine kahve ikram ettiğini görmek, bir dost vb.ni hatalı bir işe kalkışmaması için uyarmak anlamına gelir. Ancak bu rüya genç kızlar için kısmet anlamına da gelebilir. Rüyada bi­risine kahve pişirmek ve vermek; o adamın işine düzen verecek tav­siyelerde bulunacağınıza delildir.

Rüyada Sütlü Kahve Yapmak

🙂 Rüyada sütlü kahve yapmak; mantıklı davranışınızın mükafatını alacağınıza, dostlarınız arasında itibarınızın artacağına işarettir. Rüyada sütlü kahve yaptığını görmek, işlerinizde başarı kazanacağınıza, şansınızın açılacağına işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Kahve içme rüyası dünya rahatlığıyla tabir olunur. Sade kah­ve içtiğini gören hasta olur ya da gam ve keder sahibi olur. Şekerli kahve içmek geçim sıkıntısı, bir rivayete göre haram mal demektir,” demiştir.

İmam Nablusi: Kahvenin dökülmesi, nazara delalettir. Ayrıca değirmende kahve çekmekse, başkalarının da istediği bir şeye sahip olacağınızı açıklar. Bir kahveye girdiğini görmek; fe­rah bir eğlence toplantısına iştirak etmenize işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kahve görmenin psikanalizi: Rüyada içilen kahve, genellikle sosyal ilişkilerle ve dostluk­larla, keyifli zaman geçirmeyle bağlantılı düşünülür. Ancak bu yo­rum, rüyayı görenin kahveyle ilişkisine göre de değişir. Eğer çok kahve içen ve bunu alışkanlık haline getirmiş biriyseniz, sağlık sorunları yaşamanız olasılığından duyduğunuz kaygı, bu rüyada ortaya çıkmış olabilir. Eğer kahve sevmiyor, hatta nefret ediyor­sanız, rüyanızda kendinizi kahve içerken görmeniz, sosyal zorunlu­luklar nedeniyle sıkıntılı zaman geçireceğinize işaret eder.

Anonim Rüya Yorumları

  • Kendisine kahve ikram edildiğini görense, hayatını etkileyebile­cek bir yanlıştan dönmesi için uyarılır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Kahve Görmek, Kahve Yapmak, Kahve İçmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda teyzemi görüyorum teyzem bizle konuşmuyor normalinde küs. Rüyamda teyzemin evine gitmişim oturuyorum konuşuyoruz bı tanede erkek çocuk var evlerinde ama normalinde teyzemin oğlu yok ben kahve içiyorum sonra kahve yapıyorum yine teyzeme. Teyzemin yüzüne dokunuyorum ona sarılıyorum oda bana sarılıyor. Bana hiç küsmüş gibi davranmıyor. Sonra ayrı bir rüya görüyorum evde saçımı yapıyorum bı yere gitmek için susleniyorum saçımın bı tarafına böyle kus tüyü gibi mor renkli büyükçe bir toka tutturmusum diğer tarafında maviydi sanırım. Yanımda birileri daha var onlarda hazırlanıyor. Saçıma biseyler yapıyorum bende. Evde böyle takicilardaki gibi parlayan beyaz taşlı ( tektaş beştaş gibi) yüzükler var. Bı kaç tanede onlardan alıyorum. Sonra bı bakıyorum yanımda eski nişanlım yani aynı zamandada akrabam onunla çıkıyoruz dışarda bir yerde oturuyoruz o ayrı bir masada bende ayrı bir masada niye anlamadim

    Yanıtla

Yorum yapın