Rüyada İshal Olmak

Rüyalarda görülen ishal; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada ishal olduğunu görmek, bir çok şekilde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada İshal Olmak

🙂 Toplu bir paraya işaret eder. Rüyada ishal olmak, alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder.

😐 Rüyada ishal olduğunu görmek, malını israf etmeye işaret eder. Hasta bir kimsenin ishal olması daha da çok halsiz düşmesine işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre: “Karnında sancı olduğunu gören geçimini sağla­mada zorluk çeker. Sancının şiddetli veya hafif olması bu zorluğun dere­cesini gösterir. Karnında yel olduğunu gurultu yaptığını görmek haram ye­mekle ve faizcilikle uğraşmaktır. Karın hastalığından dolayı ishal olduğu­nu görmek büyük zorluklar sonucu elde edeceği haram malın elinden gi­deceğini gösterir,” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz: “Bağırsak hastalığına yakalandığını gören, bakmakla yükümlü olduğu ailesini güçlükle idare eder ve besler; yoksulluğa ve sıkıntıya düşer. Bu hastalıktan kurtulduğunu gören refaha erişir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada ishal olduğunu görmenin psikanalizi: : Rüyalarımızda ishal olduğunu görmek, özverili ve yardımsever doğamız nedeniyle, bazen başkalarınca istismar edildiğimizi gösterir. Lükse olan düşkünlüğümüz ve maddi de­ğerlere verdiğimiz önem rüyalarımızda lüks otel, restoran ve ku­marhane gibi yerlerdeki kapıcıyla ifade bulur. Rüyada ishal olmak, işimizde bize destek olabilecek güçlü birini simgele­diği düşünülür.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın