Rüyada İş Arkadaşını Görmek, Eski İş Arkadaşını Görmek, İş Teklifi Almak

Rüyalarda görülen iş; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada iş arkadaşını görmek, eski iş arkadaşını görmek, iş teklifi almak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada İş Arkadaşını Görmek

🙂 Rüyada iş arkadaşını görmek, helâlinden kazanç elde etmeye ve muradına ermeye işaret eder. Ba­zen de bu rüya işini ve bulunduğu şehri değiştirmeye de­lâlet eder. Rüyasında iş arkadaşını görmek, uzak bir yerden hayırlı haber ve hediyeler alacağınıza işarettir.

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

🙂 Rüyada eski iş arkadaşını görmek; girişeceğiniz işte başarı kazanacağınıza, dost ve yakınlarınız sayesinde yükselip mal-mülk sahibi olacağınız anlamına gelir. Bu rüya; yeni dostlar edineceğinize, size iyi bir şekilde söz edileceğine, bu dostların üzerinde iyi bir tesir bıkacağına işarettir.

Rüyada İş Teklifi Almak

🙂 Rüyada iş teklifi almak, helâlinden kazanç elde etmeye ve muradına ermeye işaret eder. Rüyada işle ilgili sorular, sıkıntılar vb. iş hayatınızla ilgili yaklaşmakta olan değişiklikleri açıklar. Rüyasında iş teklifi aldığını gören, büyük bir tec­rübe kazanarak olgunlaşır.

Rüyada İş Aramak

🙂 İş aramak, sanılanın aksine iyiye yorulur. Bu rüyayı gören düşündüğünden daha da iyi koşullara sahip olur. Rüyada iş aramak, bir iş teklifi alacağınıza, iyice düşünüp taşındıktan sonra karar vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada İş Yeri Görmek

🙂 Rüyada işinizi görmek veya bir işte bulunmak; işlerinizin çok iyi bir ahenk içinde devam edeceğine alâmettir. Bir memurun kendisini işin başında görmesi işine devam etmesine ve uzun ömre delâlet eder. Rüyada kendinizi iş hayatında görmeniz, gayretlerini­zin karşılığını tam olarak göremediğinize üzülüp sabırlı olmayı tercih edeceğinize yorumlanır. Rüyada işçi olduğunuzu görmeniz uzaktan alaca­ğınız bir haberle sevineceğinize delildir. Rüyada bazı olumlu olumsuz, işler görme­niz, yeni gelir kaynakları aramak peşinde koşacağınıza delâlet eder,

Rüyada İş Bulmak

🙂 Güzel ve yeni bir işe girdiğini gören kimsenin hayatında iyi bir dönem başlar. Rüyada iş bulmak, her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Bu rüya, hayatta hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine ve yoksulluk çekmeyeceğinize işaret sayılır. Rüyada kendinize veya bir başkasına iş bul­manız, bir yakınınızdan isteyeceğiniz yardımın yerine getirileceğine, kendi işinizi kendiniz görmenin daha hayırlı olacağına inancınızın artacağına hüküm olunur.

Rüyada İş Görüşmesine Gitmek

🙂 Rüyada iş görüşmesine gitmek; yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Bu rüya; sıkıntıya girdiğiniz bir durumdan sizi bir yakınınızın kurtaracağına, onun nasihatlerini dinlediğiniz takdirde kolaylıkla bu zor durumdan kurtulabileceğinize işarettir.

😐 Rüyada iş görüşmesine gitmek; aile arasında bir konudan dolayı münakaşa edip aranıza dargınlığın gireceğine, yakınlarınızla aranızın açılacağına, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir.

Rüyada İş Değiştirmek

🙂 Eski işini bırakıp yeni bir işe girdiğini görmek, hanı­mını boşamaya yeni bir hanımla evlenmeye işarettir. Güzel ve yeni bir işe girdiğini gören kimsenin hayatında iyi bir dönem başlar. Sıkıcı bir işe girdiğini görmek, üzerinize büyük bir sorum­luluk alacağınıza işaret eder. İsteklerinize kavuşmanız zaman alacaktır.

:|Rüyada iş değiştirmek; yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Eski İş Yerinde Çalışmak

🙂 Rüyada esi iş yerinde çalışmak; içinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir. Bu rüya, iş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Düşünmeden yaptığınız bir işten dolayı başınızın belaya gireceğine, iş hayatınızda dikkatli olmadığınız takdirde büyük zarara uğrayacağınıza işarettir. Bekarlar için aşık olacaklarına, evliler için ise; eşleriyle sevgi ve saygı içinde bir hayat süreceklerine işarettir.” demiştir.

Kirmani: “Kararlı davrandığınız müddetçe hakkınızı elde edeceğinize, mantığınızla hareket etmeniz gerektiğine işarettir. Bir iş dayısıyla yakınlarınızdan ayrılıp seyahate çıkacağınıza, kırıcı davranışlarda bulunup sevdiklerinizle aranızın açılacağına işarettir.” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada İş Görmenin Psikanalizi: Dünyada olması olanaksız bir ziyafette bulunmak veya dünyada eşi bulunmayan acayip birçok mahluk görmek ve onlarla konuşmak, ah­baplık etmek onu, görenin normal hayatından hiç de ummadığı bir an­da olacak değişiklikleri gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın