Rüyada İntihar Etmek, İntihar Eden Birini Görmek

Rüyalarda görülen intihar; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada intihar görmek veya intihar eden birini görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada İntihar Etmek

🙂 İntihar girişiminde bulunduğunu görmek, sizi sevdiğinden emin olmadığınız bir insana acı çektirmek istediğinizi yansıtır. Rüyasında intihar ettiğini gören, gençliğinde çektiği sıkıntıların acısını yaşlığında çıkaracağının müjdesini alır. Kendinizin intihara teşebbüs etti­ğinizi görmek; esasında hayatınızda çok memnun olmanız lazım geldiğini gösteren bir işaret sayılır.

😐 Rüyada intihar etmiş bir kimse görmeniz veya kendinizi intihar eder bulmanız, bir yakınınızın acı haberlerini almakta gecikmeyeceğinize, hayattan bezginlik getireceğinize delâlet eder ki, bu düşünceniz, boş sebeplere asılsız hareketle­re dayanmaktadır.

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

🙂 Rüyada intihar eden birini görmek; alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada ölen birini görmenin anlamını öğrenmek için BKZ.

😐 İntihar eden birini görmek, kötü bir habere işarettir. Rüyada intihara teşebbüs eden birini görmek; ke­derli ve âni bir haber alacağınıza, işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz:Her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler. Ayrıca bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir. Rüyada intiharı düşünmek, rahat ve huzurlu gün­lerin, çok yakında olduğuna işaret eder.” demiştir.

Mağripli Cabir:Yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler yaşayacağınıza işarettir. Dünyada olması imkansız bir ziyafette bulunmak veya dünyada eşi bulunmayan acayip birçok mahlûk görmek ve onlarla konuşmak, ahbaplık etmek; onu görenin normal hayatından hiç de ummadığı bir anda meydana gelecek değişikliklere işaret eder,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada İntihar Görmenin Psikanalizi: Rüyada intihar ettiğini görmek, çoğunlukla, rüyayı görenin kendine yönelik kızgınlığını ve tepkilerini dile getirir. Bir hata ya­pılmıştır ve o hataya neden olan kişilik parçamızın yok olmasını istiyoruzdur. Bazı durumlarda intihar rüyaları, sürmekte olan bir iş ilişkisinin aniden biteceğine ilişkin sezgilerimiz tarafından sah­neye konur. Bu bitiş, yaşantımızda da köklü bir değişime yol aça­caktır. İntihar eden, tanıdığımız bir başka insansa, o kişinin yaşa­mımızdan çıkmasını istiyoruz demektir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın