Rüyada Havlu Görmek, Beyaz Havlu Görmek, Havlu Almak

Rüyalarda görülen havlu; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada havlu görmek, beyaz havlu görmek veya havlu almak çok farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Havlu Görmek

🙂 Müjdeyi ve düğün gibi özel günleri temsil eder. Rüyada havlu görmek ay­nı zamanda ailenizden ya da yakınlarınızdan birinin kız ço­cuğu olacağına işaret eder. Rüyada havlu görüp kullanmanız, gayesiz ve üzün­tüsüz günler geçireceğinize ve bundan ferahlık duyacağınıza de­lildir. Abdestten sonra elini yüzünü havlu ile silmek, gü­nahlardan temizlenmek, üzüntü ve kederden kurtulmak ve rız­ka kavuşmak şeklinde yorumlanır.

😐 Ancak kirli havlu, niyet ettiğiniz bir işe başkalarının sizden önce kalkışacağını anlatır. Yırtık pırtık veya pis bir havlu görmek arkanızdan söylenecek iftira veya kötü sözdür.

Rüyada Beyaz Havlu Görmek

🙂 Temiz ve beyaz bir havluyla yüzünü sildi­ğini gören kimse, kendini huzurlu hissedeceği bir iş yapar. Rüyada beyaz hamam hav­lusu görmek; yeni işler ve maceralar peşinde koşacağınıza delâlet­tir. Rüyada yeni, beyaz ve temiz bir havlu ile yüzünüzü sildiğinizi görmek; sizin veya akrabanızdan birinin kız çocuğu olacağına işarettir.

Rüyada Havlu Almak

🙂 Rüyada havlu aldığınızı görmek, alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada havlu almak, sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye Göre: “Havlu görmek, değişik şekillerde yorumlanır. Bir havlu düşürdüğünü, satın aldığını veya birinin kendisine bir havlu verdiğini gören uzak bir yolculuğa çıkar. Yeşil havlu hayırlı yolculuğa, sarı havlu çıkılan yolculuktan hastalanmaya, beyaz havlu hayra ve dindarlığa, mavi ve siyah havlu hayırsız yolculuğa delalet eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada havlu görmenin psikanalizi: Havlu: Düşlerde havlu, gören kişinin gevşemeye, rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Havlu Görmek, Beyaz Havlu Görmek, Havlu Almak” üzerine 3 yorum

  1. Rüyada eski kız arkadaşımın babası ve abisi benim evde bir odada bir masanın etrafında oturuyorlar.Eski kız arkadaşımla banyodan onların oturduğu odaya giriyoruz. Banyo da asılı kirli beyaz bir havlu var.Ama havlunun beyazı kalmamış , kirden sararmış.

    Yanıtla
  2. Hocam merhaba, rüyamda aile evimde gelen bir misafirim vardı. Bende o kişiye tertemiz bembeyaz bir banyo havlusu alıp verdiğimi gördüm. Daha sonra o kişiye onu nasıl tanıdığımı anlatıyordum. Oda gülümsüyordu bana. Lütfen yorumlar mısınız?

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Yeni gireceğiniz işlerden birisinde istikbalinizin çok daha fazla parlak olacağına, çok büyük olan başarıların sizi beklediğine işarettir…

Yorum yapın