Rüyada Gri Yılan Görmek, Gri Kedi Görmek, Gri Renk Görmek

Rüyalarda görülen gri renkli bir şey ölüm mü hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek? Rüyada gri yılan görmek, gri kedi görmek veya gri renk görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Gri Yılan Görmek

🙂 Rüyada gri renkli yılanlar görmek; rüya sahibinin içinde bulunduğu barışçıl ve huzurlu duruma delâlet eder. Rüyada gri yılan görmek işlerinizde başarı sağlayacağınıza, rahatsız iseniz sıhhate kavuşacağınıza, başınıza gelebilecek bir kazayı çok ucuz atlatacağınıza işarettir.

Rüyada Gri Kedi Görmek

🙂 Rüyalarda gri kedi görmek halletmeniz gereken işlerinizin hollolunacağına, bir çok tersliklerle karşılaşsanız dahi bunun üstesinden geleceğinize, bozuk olan işlerinizin düzeleceğine işarettir. Gri kedi görmek, yakın zamanda gelecek güzel haber demektir.

Rüyada Gri Araba Görmek

🙂 Rüyada gri araba görmek, geçim hususunda alınan tedbir olarak tabir edilir. Rüyada gri arabaya bindiğini görmek, mevkiye erişmeye işarettir. Rüyada gri renkli bir arabadan inmek, arzuladığını ve beklediğiniz güzel haber için kısa bir süre beklemeniz gerektiğine işarettir. Rüyada araba görmenin detaylı yorumu için: BKZ.

Rüyada Gri Renk Görmek

🙂 Rüyada görülen her renk farklı yorumlanır. Her rengin anlamı adlarının karşısında verilmiştir. Rüyalarda renklerin anlamlarına özellikle dikkat edilmelidir. Çünkü rü­ya dilinde olumsuz anlam taşıyan bir hayvan, nesne vb., üze­rindeki renkle olumlu bir anlama dönüşebilir. Tam tersi de söz konusudur. Bu nedenle rüyada görülen her şeyi renkleri­ne göre değerlendirmelidir. Eğer rüyada sadece renk görülü­yorsa, güzel renkler olumlu gelişmelere delalettir.

😐 Gri renk görmek genel olarak kederi, kasveti ve kaygıyı temsil eder. Gri renkli bir elbise dikmek veya almak bekarlar için kararlarında yanılmaya evliler için dedikoduya yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Gri renk görmek eşe delalet eder. Gri renkli bir arabası olduğunu gören, sefere gider. Rüyada gri bir elbisesi olan güzel geçinerek çok yaşar. İç çamaşırının gri renk olduğunu gören evlenir. Gri renkli kedi görmek menfaate, gri elbise işlerin yolunda olmasına yorumlanır.”

Salimi’ye göre: Gri renkli bir kağıt veya kumaş görmek hüzün, keder, düşünce ve zihin meşguliyetiyle yorumlanır. Kendisinin bir şeyi gri renge boyadığını gören hüzün, ke­der, düşünce ve dalgınlıktan kurtulur.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada Gri Görmenin Psikanalizi: Geleneksel yorumlar uyarınca, ayın karanlık yönünü simgelediği düşünülen gri renk, feminen, duyarlı ve kırılgan yanımızı ya da başkalarının bu yönlerini sezdiğimizi gösterir

Anonim Rüya Yorumları

  • Özellikle bir kadın gri renkte bir elbise giydiğini görürse, dert sahibi olur. Ancak bir erkeğin gri bir takım elbise giymesi iyi bir kısmet anlamına gelebilir.
  • Rüyada çirkin renkler görmek, çirkin renklerse, yaklaşan sıkıntıya hatta felaketlere işarettir.
  • Rüyada renk görmek: çeşitli şekilde yorumlanır. Umumiyetle, sarı, hastalığa, kırmızı hiddete, mad sükûnet ve tembelliğe, yeşil; murada ermeğe, mor: mevki ve İtibar sarsın­tısına, pembe; sevda ve macera geçirmeğe, kahverengi, akıllı hareket etmeğe işaret olarak yorumlanır.
  • Gri ve cansız renkli bir kumaş, sıkıntılı bir yolcu­luğu; eski çarşaf, zorunlu olarak yarım bırakılacak bir yolcu­luğu gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın