Rüyada Dantel Görmek, Dantel Örmek

Düşlerde görülen dantelin ölüm mü, müjdeli haber mi, evlilik mi yoksa bebek haberi mi demek. Rüyada dantel görmek veya dantel örmek farklı yorumlanır. Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Dantel Görmek

🙂 Rüyada dantel, kısmeti temsil eder. Rüyasında dantel gören kimse, yete­nekleri, iş bilirliği ve zekası sayesinde bir işte kendini göstererek başarı sağlar. Tığla dantel örgü, dikkat ve özen isteyen bir işe işaret eder.

😐 Rüyada zor bir dantel modeli ördüğünü veya yapılmış olan böyle bir danteli görmek, düşünülmeden yapılan işlere delalet eder. Dantel örgünün sökülmesi, beklenmedik bir aksilikle karşılaşacağınızı anlatır. Hatalı örgü, özensiz bir çalışmadır.

Rüyada Dantel Örmek

🙂 Rüyasında dantel ördüğünü gören kimsenin kısmeti açılır ve pek çok evlilik teklifi alır. Ev­li bir kadın için bu rüyanın anlamı, yeteneklerini keşfedip kazanca dönüştürmektir. Rüyada yırtık bir dantelin onarılması ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi demek.

😐 Rüyada kirli, sararmış ya da yırtılmış vb. dantel, ayrılığa işarettir. Rengini ve modelini beğenmediğiniz dantel sıkıntıya işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: “Rüyada dantel işlediğinizi görmeniz; sevgilinizin telaşlı bir haline sinirleneceğinize, irislerinizi belli edeceğinize işaret eder. Rüyada dantel görmek; bazı hareketlerinizin düşüncesizce yapıldığını, daha temkinli davranmanız hususunda size bir ihtar sayılır.”

Caferi Sadık:Rüyalardaki dantel, güzel yüzlü iyi huylu, tatlı sözlü, zengin, saygın bir kimseyle tabir olunur. Dantel örmek veya işlemek, tanışacağınız kimselerle hoşça vakit geçireceğinize işarettir. Evliyseniz aile mutluluğuna işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada dantel görmenin psikanalizi: Psikolojik anlamda dantel, sabır ve emek verilmiş bir değeri, çoğunlukla da bizim için önem taşıyan bir ilişkiyi temsil eder. Dantel işlemek, yeni bir ilişki ya da başlanan yeni bir işle ilgili sabırlı ve özverili çabalarımızı simgeler.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada Dantelâ örmek, kendinizi dantelâ örerken görmek ise, çok tembel olduğunuzu gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Dantel Görmek, Dantel Örmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyada zor bı dantel oruyorum hızlı hızlı ve bende inanamıyorum öldüğüm şeye bı bakıyorum küçük fiskos masası örtüsüne göre örmüş üm yarısına gelmişim çokta güzel ve zor bir örnek Yapmışım beğenilmiş

    Yanıtla
    • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İtibarlı ve servet sahibi bir kişi olmak için tüm çabalarınızı kullanmanız gerektiğine, iyi bir haber alıp sevineceğinize işarettir…

    • Yasemin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Olgunlaştıkça çevrenizdekiler tarafından beğenilecek takdir edilecek bir kişiliğinizin olacağına, elinize çok para geçeceğine işarettir…

    • Tuğba Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elinize büyük miktarda para geçeceğine ve daha sonra bu paranın çok daha fazlasının elde edileceğine, güzel haberlere işarettir…

Yorum yapın