Rüyada Gitar Görmek, Gitar Çalmak

Rüyalarda görülen gitar ölüm mü, hastalık mı, evlilik mi yoksa gelecek para veya bebek haberi mi demek. Rüyada gitar görmek, gitar çalmak ne demek? Rüyada gitar görmek, gitar çalmak çok farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Gitar Görmek

🙂 Yetenekleri, güzel haberleri ve uyumlu beraberlikleri anlatır. Rüyada gitar görmek, emsaliniz arasında şeref ve itibarınızın artacağına. Size bir hediye gitar verildiğini görmek gelecek güzel bir habere işarettir. Rüyada güzel haber almak ise yapacağını kazançlı bir iş olarak yorumlanır.

Rüyada Gitar Çalmak

🙂 Gitar çaldığını gören aşık olur. Rüyada gitar çalmak; bazı kabiliyetlerinizi geliştir­mek hususunda dikkatli olmanızı belirtir. Rüyada gitar görüp çalmanız; geçirdiğiniz neşeli bir günün hâlâ tesirinden kurtulamayacağınıza, sevinçli bir ha­berin yakınsa size ulaşacağına işarettir.

😐 Gitarın çıkardığı ses tiz ve ahenksizse, bu aşk karşılık görme­yebilir. Ayrıca beklenen haber de kötü olabilir. Rüyada gitar çalmayı bilmemek yaptığınız veya yapacağınız işteki başarısızlık olararak yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: Gitar gibi çalgılar görmek faydalı olmak, bir rivayete göre genel anlamda gitar çalgısı mal ve nimetle yorumlanır. Gitar plastiktense hile ile elde edilen ve sonu olmayan mala delalet eder. Gitar çalgısını çaldığını gören bir kadından miras yer. Bir gitar bulmak, almak veya biri tarafından kendisine hediye verildiğini görmek hayır ve berekete, bir ri­vayete göre de kendisiyle uyumlu biriyle evliliğe delalet eder.”

Cafer sadık’a (r.a.) göre:Gitar gibi çalgıları görmek sekiz türlü yorumlanır: Eş ve­ya akrabadan bir kadın, sadık dost, uygun arkadaş, hayırlı evlat, faydalı mal, üzüntü ve keder, ferahlık ve sevinç, tövbe ve isyandan dönmek. Gitar örmek memnun olacağı bir haber duymaya delalettir. Rüyada gitar çalmak, birçok söz duysa da bunları önemsemeyen ve ne anlama geldiklerini düşünmeyen biri demek.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada Gitar Görmenin Psikanalizi: Rüyanızda gitar çaldığınızı görüyorsanız, daha yaratıcı olma­ya ve kendinizi geliştirmeye ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Bir kenarda duran gitar ise, çevrenizde ortaya çıkabilecek beklenme­dik gelişmelere karşı dikkatli olmanız gerektiği yolunda bir içsel uyarı niteliği taşıyabilir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyasında gitar sesi duyan kimsenin çoktandır bekledi­ği haber her an gelebilir.
  • Gitar sesini işitmek ise; pek yakında beklediğiniz haberin geleceğine delâlet eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın