Rüyada Gelinlik Görmek, Gelinlik Giymek, Birinin Beyaz Gelinlik

Rüyalarda görülen gelinlik ölüm mü, hastalık mı yoksa bol para, evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada gelinlik görmek, gelinlik giymek veya birinin beyaz gelinlik giymesi çok farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Gelinlik Görmek (Beyaz Gelinlik)

🙂 Gelinlik görmek evliliğe ve mutluluğa işarettir. Evli birisinin gelinlik görmesi: Rızkın bol ve bereketli olması anlamına gelir. Rüyanızda gelinlik görmeniz evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Evli birinin gelinlik görmesi alacağı güzel bir haber demek; işsiz birinin iş bulacağı, işi olanın gelirinin ve statüsünün artacağı anlamına gelir.

😐 Kirli, lekeli, yırtık vb. bir gelinlik, hayal kırıklığını açıklar. Rengini veya modelini beğenmediğiniz bir gelinlik görmek hayatınızda ummadığınız bazı sıkıntılı gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Gelinlik Giymek

🙂 Rüyada gelinlik giydiğini görmek, bekarlar için evliliğe ve muradına ermeye işarettir. Modeli güzel ve üzerinize oturan bir gelinlik giymek mutlu bazı gelişmelerin habercisidir. Rüyada gelin görmenin anlamı için: BKZ.

Rüyada Birinin Gelinlik Giymesi

🙂 Rüyada tanımadığınız birinin gelinlik giymesi birinden gelecek güzel haber demektir. Rüyada bir arkadaşının gelinlik giymesi eğer evliyse evli birinden bekarsa bekar birinden gelecek yardım veya iyi habere işarettir.

Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

🙂 Uzun zamandır beklediğiniz ve sevinçli bir olayla karşılaşacağınıza yorumlanır. Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek şu günlerde çok karlı bir iş teklifi, alıp kar edeceğinize, giriştiğiniz bir işte başarı sağlayıp mutlu olacağınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: “Rüyada gelinlik gören kimsenin dünya yüzüne güler, yani maddi zenginliklere sahip olur. Bir rivayete göre feraha, sevince ve müjdeli habere işarettir. Erkek için beyaz bir gelinlik görmek mülk ve gelir getiren arazi ve evlere sahip olmak de­mektir.”

Kirmani: “Orta yaşlı bir kadını gelinlik içinde görmek çok büyük servet sahibi olmaya işarettir. Genç bir kadını gelinlik içinde görmek mal ve refaha işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada gelinlik görmenin psikanalizi: Psikolojik anlamda rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı anlamlara sahip bir simgedir. Bir kadın gelinliği görüyorsa, bu onun, bağım­sızlık isteğiyle sorumlulukları arasında bir tercih yap­mak durumunda olduğunu gösterir. Bir erkek rüyasında gelinlik görüyorsa, bu onun duygusal çalkantılarının ve evlilikle ilgili istek ve kaygıları arasında var olan çeliş­kinin göstergesidir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada duvak görmek veya kendinizi duvak takmış görme­niz, sizi utandıracak bir muameleye maruz kalacağınıza, yakın­larınızdan birinin evinizden çıkıp gideceğine, nişan, düğün ha­beri alacağınıza yorumlanır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Gelinlik Görmek, Gelinlik Giymek, Birinin Beyaz Gelinlik” üzerine 2 yorum

  1. Hocam rüyamda gidip kendime balık model gelinlik aldığımı görüyorum. Sonra eve gelip gelinliği üstüme giydikten sonra bahçeye çıkıyorum babam, babamın dayısı ve bir diğer kişi daha vardı onlara gelinliğimi gösterdim. İçeri tekrar girip annemin yanına geldim anneme ben bu gelinliği neden aldım ki sanki evleneceğim diyordum. Yani rüyada sanki düğün tarihi almışım evlenicekmişim fakat hayatımda kimse yoktu. (Bekarım)

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşinizde ve özel hayatınızda ilerlemeniz ve para kazanmanız için hiçbir engelin önünüzde kalmayacağına, çok güzel haberler almaya işarettir…

Yorum yapın