Rüyada Gazoz Görmek, Gazoz İçmek

Rüyalarda görülen gazozlar ölüm mü, hastalık mı yoksa bol para, evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada gazoz görmek veya rüyada gazoz içmek çok farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Gazoz Görmek

🙂 Ferahlığı, rahatlığı, kısmeti ve anlık mutlulukları tem­sil eder. Rüyada görülen gazoz, aile içerisindeki bir yakınınızın bozulan sıhhatinin düzeleceğine, iş hayatınızda yoğun bir çalışmaya gireceğinize, bunun da faydasını göreceğinize işarettir.

Rüyada Gazoz İçmek

🙂 Rüyada gazoz içtiğinizi görmeniz; ferahlı bir ha­berle rahatlayacağınıza, gönül rahatlığına delâlet eder. Rüyada gazoz içmek, yeni dostlar edinip muhitinizi genişleteceğinize, iş hayatında başarı şansınızın artacağına işarettir.

😐 Rüyada gazoz içmek, mübalağacı, en küçük bir olayı büyütme olanağına gireceğinize, sağlık durumunuzun bugün­lerde iyi olmadığına yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi:Biri gazoz veya benzeri gazlı bildiği bir içecekten içtiğini görmek o içeceğin işaret ettiği kimseden veya şeyden hayır elde etmeye, gazoz kastıyla bir şey içtiğini gör­mek beden sağlığına, hastalıktan kurtulmaya ya da uyanıkken ilaç içece­ğine yorumlanır. Gazoz içtiğini görmek mal sahibi olmaya, meyveli gazoz içmek o meyvenin delalet ettiği kişi ya da şeyden hayır ve menfaat görmeye, sade gazoz içmek hayatının sade ve huzurlu geçeceğine delalettir.”

Caferi Sadık: “Rüyada gazoz görmek rahatsızlıktan kurtulacağınıza, aile ve dostlarınız arasında vuku bulan dargınlıklar sizin sayenizde ortadan kalkacağına yorumlanır. Gazoz gibi içecekler içmek, bu aralar sıhhatinize de önem göstermeniz gerektiğine işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada gazoz içmenin psikanalizi: Rüyada gazoz içmek, arınma ve temizlenme isteğine dik­kat çektiği gibi, eğlenceye ihtiyaç duyduğumuzu da gösterebilir. Rüyada gazoz içmenin, içtiğimiz gazozun niteliğine göre farklı anlamları vardır. Bu bir meyveli gazoz ise temizlen­me, arınma ihtiyacı duyuyoruz demektir. Sadece asitli gazlı bir gazoz ise, ba­ğımlılık anlamına gelebileceği gibi, eğlence ve gevşeme ihtiyacına dikkat çekiyor da olabilir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada gazoz şişesi görmek yirmi dört saat içerisinde bek­lenmedik, umulmadık bir haberle karşılaşmağa; gazoz içmek ise, para kaybı biçiminde yorumlanır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın