Rüyada Gecelik Görmek, Gecelik Giymek, Gecelik Almak

Düşlerde görülen gecelikler ölüm mü bol para mı yoksa evlilik, iş veya bebek haberi mi demek. Rüyada gecelik görmek, gecelik giymek veya gecelik almak çok farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Gecelik Görmek

🙂 Kişinin rüyada gecelik görmesi, izzet ve ferahlık, bekar için de evlenmektir. Düşte yeni bir gecelik görmek; sevdi­ğiniz insanın size çok faydası dokunacağına, gecelikli birini görmek; bir yerden miras yiyeceğinize işarettir.

Rüyada Gecelik Giymek

🙂 Rü­yasında temiz ve güzel renkli bir gecelik giydiğini gören, herkesle iyi anlaşabildiğinden kendini daima huzurlu hisse­der. Genç bir kız yeni bir gecelik giydiğini görürse, he­men evlenir. Hatta evlilik için hazırlık yapıyor da olabilir. Genç bir kızın rüyasında beyaz ge­celik giydiğini görmesi, mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Rüyada yeni bir gecelik veya pijama giydiğinizi görmek, sev­diğiniz insanın size çok faydası dokunacağına yorumlanır.

😐 Yırtık, lekeli ya da kirli bir gecelik, aileden gizli saklı bir iş çevirmeye delalettir. Bir erkek rüyasında eşinin böyle bir gecelik giydiğini görürse, tatsız bir durumla karşıla­şır.

Rüyada Gecelik Almak

🙂 Rüyalarınızda gecelik aldığınızı görmek başınızdan bir ma­ceranın geçeceğine yorumlanır. Rüyada temiz ve sevdiğiniz bir gecelik almak yakında güzel bir gelişmenin yaşanacağına işarettir. Rüyada gecelik almak aile hayatınıza bazı güzel haberlerin habercisidir.

😐 Rüyada kirli, yırtık veya rengini modelini sevmediğiniz bir gecelik almak başınıza bazı sıkıntıların açılacağına yorumlanır. Ütüsü kaçmış kötü halde bir gecelik almak sıkıntıya delalettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: “Rüyada gecelikli olduğunu görmek, kadınlar için bir erkekten gelecek para; erkekler için hayırlı bir yol demektir. Ancak gecelik kirli veya yırtıksa, erkekler için yolda zarara uğramak; kadınlar için dedikodu, hatta iftira anlamına gelir.”

Caferi Sadık:Rüyalarda görülen gecelik ve pijama gibi giysiler geçim durumunuzda bir ferahlık hasıl olacağına veya bir taraftan elinize para geçeceğine işarettir. Gecelikli birini görmek, bir yerden gelecek paraya veya miras yiyeceğinize işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada gecelik görmenin psikanalizi: Psikolojik anlamda pijama veya gecelikleri rüyalarda görmemiz rahatlık, gevşeme, içtenlik ve açıklık anla­mına gelir. Gecelik görmek, yaratıcı gücünüz ve bil­ginizin farkında olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda gecelik giymek, bilgelik ve deneyimlerinizden dolayı insanlardan saygı görmek istediğinizi de anlatır.


Rüyada pijama görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın