Rüyada Fasulye Görmek, Kuru Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek bereket mi? Rüyada fasulye görmek, rüyada kuru fasulye görmek ve rüyada yeşil fasulye görmek birbirinden farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Fasulye Görmek

🙂 Taze ve kuru fasulye nasıl görülürse görülsün bollu­ğu, bereketi ve kısmeti temsil eder. Barbunya fasulyesi ise, ge­lirinizin eskisinden daha da iyi olacağını anlatır. Çuvallarla fa­sulye görmek büyük bir servete işaret eder.

😐 Rüyada taze fasulye görmek; çürümüş, buruşmuş ya da sararmış ise iyi değildir ve olumlu yorumlanmaz. Girişmek istediğiniz işlerden hayır gelmeyeceğini belirtir. Ayrıca sararmış fasulye yediğini gören kimse hastalanabilir.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

🙂 Rüyada kuru fasulye görmek; basit bir olayı ken­dinize dert edineceğinize, hesaplı bir gün geçireceğinize, bir fa­kirin ikramının göreceğinize delâlet eder.

😐 Rüyada kuru fasulye görmek; dedikodu ile tâbir olunur. Ayrıca elinizdeki fırsatları yeteri kadar değerlendirmediğinizi gösterir. Etrafınızdaki kişilerle münakaşa edip aranıza dargınlıkların gireceğine işarettir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

🙂 Rüyada fasulye görmek; iyilik ve bereketle tabir edilir. Rüya sahibinin iş ve girişimlerinin olumlu etkileneceğini gösterir. Aynı zamanda bozuk giden, önünde engel olan işlerin de yoluna gireceğine işarettir. Rüyada zamanından önce taze fasulye yediğini görmek, ümit edilme­yen bir yerden gelecek yardıma işaret eder.

Rüyada Fasulye Toplamak

🙂 Rüyada fasulye toplamak veya ye­mek; bir zenginin yardımını göreceğinize, işlerinizin gelişeceğine alâmettir. Bu yardım ile rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğini gösterir. Ayrıca rüyada fasulye toplamak; hasta kişinin iyileşeceğine, hastalıkk söz konusu olursa şifa bulunacağına işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Fasulye görmek ve yemek üzüntü ve keder işarettir. Fasulye yenilmiyorsa sadece görmek ise üzüntü ve kederi işaret eder. Vakitsiz, yani mevsimi gelmeden rüyada fasulye görmek; üzüntü ve kederin şiddetinin de fazla olacağına işarettir.”

İmam Nablusi: “Rüyanızda fasulye görmek: Rüya sahibinin elindeki fırsatları gereği kadar fark etmediğine işarettir. Aynı zamanda bu fırsatları değerlendirmediğini gösterir. Ayrıca rüyada fasulye görmek; yakınlarla rüya sahibinin tartışacağına ve araya dargınlıkların gireceğine işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada fasulye görmenin psikanalizi: Pişirilmemiş fasulyeler; büyük beklentileri ve bu beklentile­re ulaşmak için gerçekleştirilecek olan girişimleri simgeler. Ancak tıpkı “Jack ve Fasulye Ağacı” masalında da olduğu gibi, rüyada fasulye görmek; mace­ralı ve riskli girişimlerin de habercisi olabilir. Fasulye yemeğiyse, sosyal ilişkilerinizi ilerletmek ve hareketlendirmek istediğinizi gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın