Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek, Konuşmak

Rüyada eski sevgiliye dair rüyalar görmek, hayra ve aşkta da saadete alamettir. Rüyasında eski sevgilisini ya da eşini bırakıp kaçan, yeni birine ilgi duyar; eski sevgilisinin ya da eşinin kendisini bırakıp kaçtığını gö­rense terk edilir. Fakat kaçan kişiyi rüyasında yakaladığını gö­ren, ilişkisini tekrar yoluna koyar. Rüyada eski sevgiliyi görmek, evinize yeni eşya alacağınıza, veya yeniden ev kuracağınıza, değişiklik yapacağınıza delildir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgilisiyle barışan veya konuştuğunu gören kimsenin, bir hayali tam da istediği gi­bi gerçekleşir. Rüyada eski sevgiliyi görmek, onunla veya ailesinden birileriyle ilgili sevinçli haberler alacaktır. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, bu rüyayı gören kimse aşk hayatında çok mutlu olacaktır. Eski sevgiliyle barışmak, o insanla ilgili duygu ve düşüncelerinizin ka­rışık olduğuna işaret eder. Rüyada eski erkek arkadaşını veya kız arkadaşını görüp onunla birlikte rüzgarlı bir havada konuştuğunu gören kimse, heye­canlı fakat kısa süreli bir ilişki yaşar. Eski sevgiliyle beraber gezdiğinizi görmek: İsteklerinizin gerçekleşerek mu­radınıza ereceğinize işarettir.

Rüyada görülen eski sevgili; bekarlar için, mesut bir kar­şılaşma, daha eski bir sevgili ise, uzun zamandır ödemedi­ği bir borç yüzünden üzüleceğine, eski sevgiliyi rüyasında görmek, evliler için, ailede vaki olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayanlar aralarını bozmak için birisinin uğraştığı­nı, bildirir.

 • Eski sevgilinizi gülümserken görmek: Gerçekte kendisinden iltifat göreceğinize işarettir.
 • Eski sevgilinizin üzgün, mutsuz gör­mek: Başkalarının laf taşıması yüzünden aranızda ufak bir kırgınlık olacağı­na işarettir.
 • Rüyada eski sevgilinizle tartıştığınızı görmek: Beklentilerinizin kısa zamanda gerçekleşeceğine işarettir.
 • Eski sevgiliniz­le beraber sinemaya gitmek: Bir yalandan ötürü aranızın açılacağına işaret­tir.
 • Eski eşinize ya da sevgilinize çiçek vermek: Çok yakında güzel bir haber geleceğine yorumlanır.
 • Eski bir sevgiliden hediye almak: Arkadaşlarınızın önemli günlerinizde sizi unutmadıklarına işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Eski Sevgiliyi Görmek

ABDULGANİ NABLUSİ: “Rüyada görülen eski sevgili görmek; uzun zamandır ödeyemediği bir borç yüzünden üzüleceğine, eski sevgiliyle barışmak veya konuşmak; evliler için; ailede olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayan bir kadın, için sevgilisi ile ilgisini keserse, aralarını bozmak için birisinin uğraştığını, bekar bir erkek için bu rüya, rakibini arkasından vuracağını bildirir.

KİRMANİ:Rüyada eski sevgilinizi görmek; sevgilisi olanlar için ayrılığa sevgilisi olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğinize işarettir. Eski erkek arkadaşınızı veya kız arkadaşını rüyasında gören kişi bazı sıkıntılarıyla mücadele etmek için birinden yardım göreceği anlamına gelir. “

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Eski Sevgili Görenin Psikolojik Anlamı

Rüyada sevgili görmenin psikanalizi şöyledir: Uzun süredir haber alamadığı­mız ya da görüşmediğimiz bir erkek arkadaş veya kız arkadaş (sevgili), ihmal ettiğimiz ilişkilere dikkat çeker ve iletişim kurma isteğimizi vurgular. Rüyada gördüğünüz eski sevgilinizin karakteriyle ilgili olan ve rüyada öne çıkan nitelikler, sizin iç dünyanızdaki o parçanın da özelliklerini vurgulayacaktır. Güçlü bağları, güveni ve huzuru temsil eder. Genelde bu rüyalar olduğu gibi çıkar. Örneğin rüyasında biriyle dost­luk ilişkisi kurduğunu gören kimse, gerçek hayatta da yeni dostluklar kurar.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek, Konuşmak” üzerine 19 yorum

 1. Rüyamda eski sevgilim önden gidiyordu ben de arkasından ona yetişmek için hızlı hızlı ama ona çaktırmadan yürüyordum, okulun ağaçlı kısa bir yolu var oradan geçtik sonra bir eve gittim evde bir kız arkadaşım vardı ve eski sevgilim de oradaydı, kız makarna yapacağım diyordu, neden ordaydı bilmiyorum, sonra aynada saçımı düzelttim kötü görünmemek için ve uyandım.

  Yanıtla
 2. Merhaba rüyam da gece eski sevgilim le tartışıyoruz ve ben ondan kaçıyorum,sabaha karşı yine eski sevgilimi görüyorum bunda ise tam tersi birbirimizi seviyoruz ve beni eve bırakıp gidiyor .

  Yanıtla
 3. Merhaba rüyam da eski sevgilimle tekrar sevgili oluyorum ve çok mutluyuz ,beni eve bırakırken ailem görüyor ve olumlu bakıyorlardı.

  Yanıtla
 4. Merhaba hocam rüyamda eski sevgilimle bilmediğim bir evdeydik. Yan yana duruyorduk ve o benim sol tarafımdaydı. Fakat ben onun yüzüne değil elimdeki telefonuma bakıyordum. Kendi arkadaşları ile ilgili olumsuz şeyler anlatıyordu ve sanki bu olumsuz şeyler bizim ilişkimizi de etkileyen şeylermiş. Arkadaşlarım değişmediği sürece biz birlikte olamayız gibi bir şey söyledi.

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Şansınızın çok iyi olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğinize, mevki sahibi bir insanın sizi ziyaret edeceğine, itibarlı olacağınıza işarettir…

 5. Merhaba rüyamda kendi evimde bir odadaydım. Olduğum odanın camının önünde ise abim var. Fakat ben abimi görmüyorum sadece sesini duyuyorum. Eski sevgilimle ilgili bir şeyler söylüyordu. Eski sevgilim ona “evet geleceğim” demiş abim bana bunu söylüyordu.

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İsteklerinizin gerçekleşeceği iyi bir döneme girileceğine, kısa zamanda sağlık problemlerinin çözüleceğine ve iyileşeceğine işarettir…

 6. Merhaba hocam rüyamda çocukluk kız arkadaşımla internet ortamında yazıştığımı görüyorum. Ses kaydı gönderiyordum ne konu hakkında olduğunu hatırlamıyorum kıza ağıza alınmayacak laflar ettim. Daha sonra oda bana senin eski sevgiline yazıyımda gör dedi. Ben hiç bir şey yazamadım daha sonra mesajda üstüme gelmeye devam etti..

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İş hayatınızda daha fazla çalışmanız gerektiğine, beklenmedik bir yerlerden çok fazla olan paraların size gelmesine işarettir…

 7. Rüyamda eski sevgilimle mobilyete binmişiz. Ben onun arkasındayım. Benim yaşadığım yere beni bırakmaya getiriyordu. Bana karşı aşırı soğuk davranışları vardı. Daha sonra yaşadığım yere geldik. Evime biraz uzaklıkta bir yerde durdu tepe gibi bir yerdeydik. Evin nerde dedi? Bende buraya yakın tamam sen gidebilirsin artık dedim. Sonra gerçekten gidiyor musun? Dedi bende cevap vermeden tepeden inmeye başladım. Elimdeki telefonun kamerasını açıp kendime bakarmış gibi yapıp arkamdan bakıyor mu diye ona bakmaya başladım. Baştan sadece bakıyordu daha sonra resmen arkamdan dalga geçer gibi oynamaya başladığını gördüm.

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Beklediğiniz ya da beklemediğiniz bir kişi ile karşılaşmaya, başarınızın artmasına, beklenmedik bir davet alacağınıza işarettir…

 8. Hocam ben dun gece iki ruya gordum.birincisi ayrildigim kisi ile mesajlasiyordum,uyandim tekrar uyudugumda bu seferde telefonda konusuyordum.telefonda konusurken ben duyuyorum annesi cumasini mubarekliyor o da anne seninde cuman mubarek olsun diyordu.yorumu nedir?

  Yanıtla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Keder ve sıkıntılardan kurtulmaya, gururlanmaya, güç ve şöhrete, bazı bir şeyleri gizlemeye, çok güzel olan sözler işitmeye işarettir…

 9. merhabalar sürekli aynı görüp duruyorum yardımcı olurbilirseniz sevinirim. 3 ay önce beni terk etmişti. Ve o günden sonra üçüncü kez aynı rüyayı gördüm. Eski sevgilim ile yan yana geliyoruz o ağlıyor ve pişman olduğunu söylüyor. Sonrasında ben onu affediyorum ve ona sarılıyorum sonra onu yanağından öpüyorum. Bu rüyanın yorumu nedir ?

  Yanıtla
  • Ömer Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda değişikliklerin olacağına, maksada ulaşmaya, sıkıntıların bertaraf edilmesine, hayırlara erişeceğinize işarettir…

 10. Rüyamda eski sevdiğim nişandan döndüğüm kişiyle evleniyorum. Düğün bittikten sonra ortalıktan kayboluyor. Bir gün sonra annesine söylüyorum tek başıma yattım oğlun yok diyorum oda bana “sana demedimmi diğer kızın yanına gitti o boylu poslu diye.” “Seninle yapamazdı zaten “ diyor. Sonra onunla whatsapptan konuşuyorum, telefonla arıyorum gayet sakin kendisi, beni bıraktın gittin namusumu kirlettin madem benimle olmayacaktın neden evlendin benimle diye bağırıyorum sinir krizi geçiriyorum. “Zorla oldu sevmiyorum seni bana göre değilsin diyo. “Sonra hayel mayel ince uzun boylu, siyah uzun saçlı bir kız beliriyor önümde. Sevdiği kızdı galiba.

  Yanıtla
  • Aysenur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bilgilenmeye, mal sahibi olmaya, bol kazanca, rızkınızın bollaşacağına, güzel ve mutlu haberler alıp sevinmeye işarettir…

Yorum yapın