Rüyada Eşarp Görmek, Eşarp Takmak, Eşarp Almak

Rüyada görülen eşarp, kadının kocasını simgeler. Bazen malın çokluğuna yorumlanır. Bazen da, aileye veya namus olarak tanımlanır. Kimi zaman da zenginliğe yahut sevince işaret eder. Başörtüsünü açmak: Rüyada başörtüsünü açtığını gören kadında, utanma ve haya duygusu yok olur. Rüyada tülbent görmek, şeref ve haysiyet sahibi bir hanımla tabir edilir. Rüyada herhangi bir eşarp, izzet, şeref ve büyük­lüğe işaret eder.

Esarp Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda başımıza bağladığımız bir eşarp çoğunlukla, yeterince takdir edilmediğini düşündüğümüz bir niteliğimize başkalarının dikkatini çekmek istediğimizi gösterir. Burada eşar­bın rengi, biçimi ve üzerindeki desenler, yorumu ayrıntılandıracaktır. Diğer yandan eşarbı “tesettür” kurallarına uygun bağla­mak, yani örtünmek, düşü gören kişinin inançlarının güçlülüğünü ya da bazı durumlarda tam tersine, muhafazakar baskılardan duyduğu endişeyi dile getirebilir.

“Rüyada Eşarp Görmek, Eşarp Takmak, Eşarp Almak” üzerine 2 yorum

  1. 2 gündür rüyamda bi tane tülbenti başıma örttüğümü görüyorum.normalde başörtüsü takmıyorum.

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Rızkınızı çok çalışarak kazanacağınıza, sürpriz haberler alınacağına, pek ve çok yakında huzur dolu günleri yaşayacağınıza işarettir…

Yorum yapın