Rüyada Erkek Bebek Görmek, Erkek Bebek Emzirmek

Rüyasında yeni doğmuş bir erkek bebek gören, olumlu bir sonuç için, bir dönem sıkıntı yaşar. Rüyada erkek bebek görmek, evinizde neşe ve mutluluğun artacağına, günleriniz nasıl geçirdiğinizi hiç anla­yamayacağınıza yorumlanır. Güzel ve sağlıklı bir erkek bebek, müjdeli bir habere işaret eder. Ancak çirkin ya da sakat bir erkek bebek, can sıkıcı bir haber ya da dedi­kodudur. Ağlayan erkek bebek, övgü almaktır.

Rüyada bebek görmek sizin tarafınızdan yaratılacak bir eser, yeni bir iş veya duygusal bir ilişkinin başlangıcı gibi yeniliklerin habercisidir. Rüyanızda kendi bebekliğinizi görmeniz sorumluluk almak istemediğinizi gösterir fakat bu projeleriniz için tehlikeli olabilir. Her halükarda huzurun ve mutluluğun habercisidir.

Bir kimsenin rüyasında yeni doğan bir be­beği görmesi; müjdeye, sevince ve yüceliğe delâlet eder. Küçük bir bebekle oynadığını ve onu okşadığını görmek; mutlu olmaya, desteğe ve teselli bulmaya delâlettir. Bebeğin ağladığını görmek; ferah ve sevince, hayır kapılarının açılmasına ve sürura delâlet eder. Bebeğin gülmesi; anne ve babası için huzura kavuşmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada gülen erkek bebek, bir işin sonucuyla ilgili alınacak güzel bir haberdir. Çıplak erkek bebek, umut veren gelişmedir. Üstü başı kirli bir bebek, gelecek bir paranın haberidir. Rüyada ikiz erkek bebek görmek, bu günlerde kar­şılaşacağınız herhangi bir harekette, rızık bolluğunda olsun, se­vindirici veya üzücü herhangi haberde olsun, utanların daima çift olacağına, işarettir.

rüyada erkek bebek görmek

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Erkek Bebek

ABDULGANİ NABLUSİ’ye göre rüyada erkek bebek görmek:Kendisine doğru güzel yüzlü ve sevimli küçük bir erkek ço­cuğun geldiğini görmek iki şekilde yorumlanır: Melek veya müjde. Kucağında bir küçük erkek bebek taşıdığını görmek sıkıntı ve üzüntüye de­lalettir. Eğer bir şeyden korkuyorsa güvende olur. Eğer çocuk kucakta bağırıp çır­pınırsa yukarıdaki tabirin aksi olur.

KİRMANİ: “Kendisini kundakta bağlı küçük bir erkek bebek olarak görmek dört şekilde ta­bir olunur: Malın elden çıkması, hapis ve zindan, hastalık, cinnet. Bu rü­yayı gören bir fakir ise zengin olana kadar yaşar. Tanıdık bir erkek bebeği bir şey yapmaya veya söylemeye çalışırken görmek aksine hayır ve menfaat demek­tir.”

CAFERİ SADIK:Rüyada erkek bir bebeğin kaybolduğunu görmek bir rivayete göre sıkıntı ve üzüntüden kurtulmak, diğer bir rivayete göre üzüntü ve sıkıntıya düşmek demektir. Eşinin bir erkek evlat doğurduğunu görmek zenginlik, servet, ik­bal ve saadetle tabir olunur. Henüz kundakta bulunan yeni doğmuş bir be­beğin konuştuğunu görmek dünya ve ahirette mutluluğun müjdesidir. Ya­ni doğan bir çocuğun yürüdüğünü görmek görünen ikbalin (talih düzgün­lüğü) pek çabuk artacağına işarettir.”

İBN-İ SİRİN:Rüyada güzel, sevimli, güler yüzlü bir erkek bebek ve onun gülmesini görmek hayır, talih düzgünlüğü ve serveti; çirkin, ağlayan, fena görünümlü, eksik organlı bir küçük çocuğun görülmesi ve onun ağlaması felaket, musibet, hüzün, gam, keder ve afet demektir.
Bir küçük oğlan çocuğun kendisine bir şey haber verdiğini görmek o şeyin haber verildiği gibi gerçekleşmesine delalet eder, çünkü birçok rüya tabircileri küçük oğlanı melek diye tabir etmişlerdir. Bir meleğin haberi ise doğrudur ve aynen çıkar.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Erkek Bebek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada erkek bebek görmenin psikanalizi: Bir kadının düşünde erkek bebek emzirdiğini görmesi, kimi zaman çocuk sahibi olma isteğini ifade etse de, çoğunlukla so­rumlulukların bilincinde olmak ve başkalarının güvenini kazan­mak biçiminde yorumlanır. Erkekler için bebeğini emziren bir kadın görmekse, cinsellikle ve cinsel isteklerle ilişkili düşünülür.

Bütün eski kültürlerde binlerce yıldan beri sahip olma gü­düsünün, yeniliğin, çoğu kez de mutluluğun simgelerin­den biri olarak görülen bebek, rüyalarda da buna pa­ralel bir yaklaşımla yorumlanır. Diğer ayrıntılara göre çok farklı biçimlerde yorumlanabilen bebek simgesi, genel olarak yeni olgular ve yeniliğin habercisi biçi­minde değerlendirilir.

Rüyada erkek bebek düşürmek, yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, ye­ni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gö­ren hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlı­ğından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme kor­kusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta ya­rar vardır.

Rüyada bir bebeği evlat edindiğini görmek, yaşamda ye­ni bir sorumluluk almak ya da ilgi ve bakım isteyen bir kişi ya da olguya sahip çıkmak, yardımcı olmak demektir. Ağlayan erkek bir be­bek, rüyayı gören kişinin doyurulmamış en temel ihtiyaçlarına işaret eder.

Rüyada bir bebeği elinden düşürmekse, başkalarının duyduğu güveni boşa çıkarma kaygısıdır. Bebeğin erkek olması, rü­yayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Mutlu ve gülen bir erkek bebek görmek, yakın dönem içinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerin huzur ve mutluluk getireceğinin habercisi kabul edilir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Erkek Bebek Görmek, Erkek Bebek Emzirmek” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: - HaberPop

Yorum yapın