Rüyada Arkadaş Görmek, Rüyada Eski Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaşını görmek, kısa zamanda bir ha­ber alınacağına işarettir. Bu haber arkadaşınızla ilgili de olabi­lir. Ancak arkadaşı kötü bir durumda görmek, üzücü bir haber almak anlamına gelir. Rüyada arkadaşla kucaklaşmak, çok özlenen biriyle hasret gidermektir. Arkadaşla kavga etmek, bir yakının­dan iyilik görmektir. Arkadaşla yolculuğa çıkmak, sürpriz bir karşılaşma ya da olay yaşamaktır. Rüyada arkadaş sesi duymak, o ar­kadaşın yardımınıza muhtaç olduğuna yorumlanır.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaşın düğününe katıl­mak, arkadaş aracılığıyla tanışılan biriyle gönül ilişkisi yaşamaktır. Arkadaşın cenazesine katılmak, o kişiyle kalıcı bir dostluk kurmaktır. Eğer rüyada ölmüş bir arkadaş görülürse, başarılı, rahat ve uzun bir ömre sahip olacağınıza delalettir. Rüyada arkadaş görmek, güçlü bağları, güveni ve huzuru temsil eder. Genelde bu rüyalar olduğu gibi çıkar. Örneğin rüyasında biriyle dost­luk ilişkisi kurduğunu gören kimse, gerçek hayatta da yeni dostluklar kurar.

 • Rüyada arkadaş görmek: Hayra yorulmalıdır.
 • Arkadaş edinmek: Gerçek hayatta da yeni dostluklar edineceğinize işarettir.
 • Rüyada bir Dosta hediye almak: Arkadaşlarınızın önemli günlerinizde sizi unutmadıklarına işarettir.
 • Arkadaşla yola çık­mak: Birisinin gizlediği bir derdini öğrenmek isteğine ancak öğrenememek anlamına gelir.
 • Rüyada arkadaşla kavga etmek: Birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine.
 • Arkadaşı iyi görmek: Uzun ömre.
 • Arkadaşı kötü görmek: Tahriklere kapılarak kavga etmemek gerektiğine.
 • Rüyada arkadaşı hasta görmek: Para kazanma ve zorlukları yenmeye.
 • Rüyada ölü arkadaş görmek: Uzun ömür ve başarıya.
 • Arkadaş cenazesi: Tehlikeye ve kötü olaylara.
 • Arkadaş düğünü: Gönül ilişkinizin evlilikle sonuçlanacağına işarettir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Arkadaş

KİRMANİ: “Rüyada bir arkadaşınızdan, sevgilinizden; eşinizden ya da bir yerden ayrıldığınızı görmek; içine düşmek üzere olduğunuz bir felaketten uzaklaşmak istediğinize alamettir. Rüyada kendi yaşıtlarını görmek, yaşamında huzurlu olan ve insanlarla dostluk kurmada meziyet sahibi bir kimseye delalet eder.

ABDULGANİ NABLUSİ: Rüyada arkadaşları ile piknikte olduğunu veya gezinmekte bulunduğunu görmek; başkaları tarafından kendisine iyi ve kazançlı bir iş sağlanacağına yorumlanır.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Arkadaş Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada arkadaş veya dost görmenin psikanalizi: Rüyada gördüğünüz bir arkadaşınız, onunla ilgili duygu ve düşüncelerinizi sergiler. Uzun süredir haber alamadığı­mız ya da görüşmediğimiz bir arkadaş, ihmal ettiğimiz ilişkilere dikkat çeker ve iletişim kurma isteğimizi vurgular. Eğer arkadaş olarak beliren kişi, hiç tanımadığınız birisiyse, bu karakter aslında, doğrudan sizinle ilgilidir ve kişiliğinizdeki bir niteliğin, iç dünya­nızdaki bir parçanın ya da sezgilerinizin simgesidir. Bu anonim ki­şinin karakteriyle ilgili olan ve rüyada öne çıkan nitelikler, sizin iç dünyanızdaki o parçanın da özelliklerini vurgulayacaktır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Arkadaş Görmek, Rüyada Eski Arkadaş Görmek” üzerine bir yorum

 1. Ruyamda gerçek hayatta küs olduğum arkadaşım telefonuma ariyor bende meşgul olduğumdan açamiyorum sonra annemin telefonundan surekli mesaj atıp duruyo ve ariyo bende yanina gidiyorum ikimiz yatakta yatiyoruz televizyon izliyoruz televizyonda çikoltaya benzer yumurta şeklinde yiyecekler göruyorum bak sana benzyio len bunlar diye dalga geçiyorum oda vuruyo şaka edip duruyo

  Yanıtla

Yorum yapın