Rüyada Domuz Görmek, Domuz Yavrusu Görmek, Domuz Eti, Domuz Öldürmek

Rüyada görülen domuz ölüm veya hastalık mı yoksa müjdeli haber veya bol para mı demek. Rüyada domuz görmek, domuz yavrusu görmek, domuz eti ve domuz öldürmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Domuz Görmek

🙂 Rüyada domuza binen devlete erer, düşmanına galip gelir ve rakipleri tarafından korkulan biri olur. Kimse tarafından zarar görmez, zarar görse de etkilenmez.

😐 Rüyada görülen domuz düşmanı ve uğursuzluğu temsil eder. Aynı zaman­da kötü niyetli insanlarla arkadaşlık kurarak zor durumlara dü­şeceğinizi açıklar. Rüyada çalılar arasında saklanan domuz, düşmanın kendi derdine düştüğüne; yeşillik veya ot yi­yen domuz, düşmanın kısmetinize göz diktiğine yorumlanır. Kendini domuz olarak görmekse, yakın­larınız arasında küçük düşeceğinize işarettir. Düşünde domuz gören; fâsık (dine aykırı) adamlarla dost olur. Kendini domuz olmuş gören; halk arasında hakir olur. Rüyada yaban domuzu görmeniz; düş­manlığını sizden gözlemeyi başaran biridir. Her fırsatta size karşı olan kötü düşüncelerini içinde yaşatmaktan geri kalmayan biri demek. Rüyada domuz görmek, dost bil­diğiniz bir iş adamının sözde yanlış bir hareketi ile işi örtmek is­teyen biridir.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

😐 Rüyada yavru domuzun görülmesi çevrenizde iyi görünüp aslında kin ve garezini dökmüş olduğu birinin kötü hareketi ile karşılaşacağınıza. Rüyada domuz yavrusu görmek bu günlerde kimseye yakınlık göstermemeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada domuz yavrusu görmek, gaddar, mel’un ve düşman ile tabir olunur. Rüyada görülen domuz yavrusu, düşmanla tabir edilir.

Rüyada Domuz Eti Görmek veya Yemek

🙂 Rüyada domuz etinin imha edilmesi veya bir yerden başka yere nakledildiğini görenin dünyası yani maddi durumu gayet iyi olur.

😐 Rüyada domuz eti görmek, bu günlerde sizi sevmeyenlerin düşmanlarınızın artacağına, sefil bir hayat süren bir kimseden zarar göreceğinize işarettir. Rüyalarda domuz eti yemek, haram mala el uzattığınıza yorumlanır. Rüyada domuz etini yiyenin eline haram mal geçer. Domuz eti yediğini görmek; haram yollardan kazan­maya ve fesada yönelmeye işarettir.

Rüyada Domuz Öldürmek

🙂 Düşlerde domuz öl­dürmek, düşmandan kurtulacağınıza; öldürdüğünüz domuza binmek, her konuda kudret sahibi olacağınıza delalettir. Rüyada domuzu öldüren bir fasik (din düşmanı) adamı kahreder. Domuzu öldürmek için arkasından koştuğunu görse, bu rüya zu­lüm ve kötülüğe karşı savaş açmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Domuz Görmek

🙂 Siyah domuz satmak ya da almak: İş hayatınız normal bir şekilde yürüyeceğine işaret eder. Siyah bir domuzu kesip etini köpek gibi hayvanlara vermek haklıyla haksızı ayırarak adaleti sağlayacağınıza işarettir.

😐 Siyah domuz öldürmek düş­manlarınızı birer birer bertaraf edeceğiniz anlamına gelir. Siyah renkli domuzun size saldırması veya kovalaması stresli bir iş dönemine işarettir. Vahşi siyah domuz servet sahibi olduğu halde, iyilik yapmayan biri­ne işaret eder.

Rüyada Domuz Kovalaması ve Saldırması

🙂 Bir domuz saldırması veya domuz tarafından kovalanması sonrası domuzu öldürmeniz veya sizin ondan hiç korkmadan cesur olmanız size düşman olanların size hiçbir zarar ziyan veremeyeceklerine delildir.

😐 Domuzun size saldır­ması, düşmanın her an size zarar verebileceğine yorumlanır. Domuz saldırısında zarar görmeniz veya korkmanız bu vakitlerde ilişkilerde temkinli olmanıza yorumlanır. Domuzun arkasından koştuğunu gören kimse, günah işlemeye meyleder.

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek

🙂 Rüyada domuz sürüsü gidiyor veya kontrol ediyorsanız size karşı gelen kişi veya görüleri kontrol altında tutacak ve onlara hükmedeceğinize işarettir. Çok uzaktaki domuz sürüsü sizden çekinen ve size saygısızlık yapmayan bazı kişi veya kişilere yorumlanır.

😐 Özellikle domuz sürüsü veya çok sayıda domuz bekarlar için, onaylanmayacak bir evlilik anlamına gelir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz’e göre: Rüyada domuz görmek düşmanla tabir olunur. Vahşi domuz güç ve servet sahibi olma anlamına gelmekle beraber yorulmadan kazanılan para ve hayırsız insanla tabir olunur. Bir mekanda gördüğü birçok domuzu, dağılmalarından korktuğu için koruduğunu gören haram mal toplayıp biriktirir. Bir kimse rüyasında domuz çobanı olduğunu görse, büyük bir günah işler.”

Kirmani: Domuz görmek Kirmani’nin ifadesine göre çeşitli şekillerde tabir olunur:
Bir hınzır (domuz) bulduğunu gören kişiliksiz, ama mevki sahibi biri üzerinde etkili olur. Domuza bindiğini gören düşmanını yener. Bir domuzla uğraştı­ğını gören alçak biriyle tartışıp kavga eder. Bir domuzu öldürdüğünü gö­ren düşmanından istediğini elde eder. Domuz eti haram mal, yemekse gü­nah ve isyan demektir.”

Seyyid Süleyman:Birçok domuz bulduğunu ya da onları bir yerde sakladığını gören ha­ram mal kazanır. Hınzır yavruları hüzün ve keder demektir. Domuzları bir evden dışarı kovduğunu gören devlet görevinden ayrılır. Domuz otlattığı­nı gören alçak ve bayağı kimselere amir olur. Eline domuz kılı, kemiği ve­ya derisi geçen çalıntı mal bulur.”

Abdulgani Nablusi: Domuzların dolaştıklarını gören, zalim birinden aldığı mal sayesinde gönlü ferah bir şekilde gezer. Bir domuza binerek onu istediği gibi yönlen­dirdiğini gören düşmanını yener, mevki ve makam sahibi olur. Bir domu­zun önünden girip arkasından çıktığını gören kişiliksiz bir kimse sayesin­de muradına erer. Domuzla mücadele etmek kavgaya, domuzu yenmek düşmanı yenmeye delalettir.
Bir yerden domuzları çıkarmak, rahata kavuşmak; domuz eti yemek, haram kazanç veya kötü fiilde bulunmak şeklinde yorumlanır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada domuz görmenin psikanalizi: Bütün olumsuz değerlendirmelere ve sözcüğün hakaret, küfür olarak kullanımına kar­şın rüyalarda domuz, iyi kalpli, uyumlu ve yardım­sever birini simgeler.


Rüyada domuz görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın