Rüyada Dondurma Görmek, Dondurma Yemek, Dondurma Almak

Rüyada görülen dondurma hastalık veya ölüm mü yoksa bol para veya müjdeli haber mi demek. Rüyada dondurma görmek, dondurma yemek veya dondurma almak farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Dondurma Görmek

🙂 Dondurma görmek rüyada, uzun süreli ilişkileri, yaşama sevincini ve kıs­meti temsil eder. Rüyada dondurma ikram etmek, günü birlik yaşadığınıza işarettir. Don­durma satmak; bir yıl zarfında işinizde terfi edeceğinize işarettir.

😐 Rüyada dondurma satmak, önünüze gelen iyi bir fırsatı geri teptiğinize yorumlanır. Dondurmanın erimesi, sevincinizi kursağınızda bırakacak olumsuz bir geliş­meye işaret eder.

Rüyada Dondurma Yemek

🙂 Don­durma yemek, eğlenceli bir hayatınız olacağına yorumlanır. Rüyada dondurma yemeniz; aşkta başarı işa­retidir. Dondurma yemek: İşlerinizin düzelmesiyle sıkıntılarınızın biteceğine ve huzura ereceğinize işarettir.

😐 Rüyada ılık, sıcak veya erimiş dondurma yemek, bakım­sızlık neticesiyle rahatsızlık geçireceğinize, fena bir muamele ile karşılaşacağınıza delâlet eder. Tadı kötü, ekşi dondurma yemek sıkıntıya yorumlanır.

Rüyada Dondurma Almak

🙂 Rüyasında dondurma aldığını gören kimse­nin hayatı, güzel bir haber sayesinde birden değişir. Rüyada dondurma almak, bekarlar için bu rüyanın anlamı, ciddi bir ilişkiye adım atmaktır. Rüyada dondurma satın almak; malî meselelerde gayet kur­nazca hareket ettiğinize, yerinde kararlar verdiğinize işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsfahanlı Halit’e göre: Dondurma veya soğuk tatlı görmek rü­ya sahibinin halk arasında saygın, şan ve şöhret sahibi biri olacağına; dondurma yemek ise yukarıdaki açıklamanın ter­sine; dondurma almak da şan, şöhret ve saygınlık kazan­mak için halka yardımda bulunmaya işarettir.

Seyyid Süleyman: Rüyada görülen dondurma gibi tatlılar güzel ve faydalı işler yapmaya, dondurma yemek kötü ve şık olmayan bir davranış yüzünden halk arasındaki şan, şöhret ve saygınlığının azalmasına delalet eder.”

Nablusi: Dondurma gören kazanç elde etmek için bir işte çalışmak ister. Dondurma almak çalışmak istediği işi elde ederek servet ve çok para kazanıp adeta bir servet biriktirir. Dondurma satmak rüya sahi­binin az bir malının elinden gideceğine delalet eder.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada dondura görmenin psikanalizi: Çoğunlukla duygusal zevklerin, eğ­lenceli ve keyifli deneyimlerin simgesi olarak görülen dondurma, rüyalarda çocukluk döne­mimize ilişkin mutlu anılarımızla bağlantılı olarak da karşımıza çıkar. Dondurma yediğini görmek, ke­yifli ve eğlenceli geçirilecek zamana işaret eder. Başkasına don­durma ikram etmekse, onu neşelendirmek, eğlendirmek anlamı­na gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLATMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.  

Yorum yapın