Rüyada Alay Görmek

Rüyada düğün alayı görmek, yaşanacak bir üzüntüyle birlikte aile bağlarının güçleneceğine, dayanışmanın artaca­ğına yorulur. Asker alayı görmek, düşülen sıkıntılardan sür­priz bir gelişmeyle kurtulmak, kendini eskisinden daha iyi hissettirecek sevindirici olaylar yaşamak anlamına gelir. Asker alayında kendini de görmek, mevkii sahibi dostlardan yardım alarak işinde yükselmektir. Asker alayını komuta edi­yorsanız çok ünlü, saygın ve herkesin imreneceği bir insan olacağınıza işarettir. Cenaze alayı görmekse acı bir haber al­mak ya da aile içinde kötü bir olay yaşamaktır.

Rüyada Alay Görmek

Rüyada alay görmek: Çeşitli yorumlara yol açar. Bir asker alayı görmek: Büyük bir adamdan yardım göreceğinize, ala­yın başında kumandan mevkiinde görmek: İşlerinizin açılarak çok ferahlığa kavuşmaya, düğün alayı görmek: Şenlikle bir toplantıya iştirak edeceğinize, cenaze alayı görmek: Sıkıntılı bir haber almaya, cenaze alayına iştirak etmek: Akrabadan birinin ailece yatılı misa­firliğe geleceklerine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Askeri Alay

Rüyada askerî bir alay veya bir düğün alayı gör­mek; devlet yolu ile veya büyüklerden biri eli ile yardımı göre­ceğinize delâlet ettiği gibi, acılı ve üzücü bir törende de bulu­nacağınız şeklinde yorumlanır. Asker olarak bir alayda eğitim yapmayı görmek, devlet adamlarından gelecek iyiliğe işaret eder. Askeri bir bir­likte askerlerin önünde bayrak taşıdığını görmek, şan ve şöhret sahibi olmakla yorumlanır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın