Rüyada Alay Görmek

Rüyada düğün alayı görmek, yaşanacak bir üzüntüyle birlikte aile bağlarının güçleneceğine, dayanışmanın artaca­ğına yorulur. Asker alayı görmek, düşülen sıkıntılardan sür­priz bir gelişmeyle kurtulmak, kendini eskisinden daha iyi hissettirecek sevindirici olaylar yaşamak anlamına gelir. Asker alayında kendini de görmek, mevkii sahibi dostlardan yardım alarak işinde yükselmektir. Asker alayını komuta edi­yorsanız çok ünlü, saygın ve herkesin imreneceği bir insan olacağınıza işarettir. Cenaze alayı görmekse acı bir haber al­mak ya da aile içinde kötü bir olay yaşamaktır.

Rüyada Alay Görmek

Rüyada alay görmek: Çeşitli yorumlara yol açar. Bir asker alayı görmek: Büyük bir adamdan yardım göreceğinize, ala­yın başında kumandan mevkiinde görmek: İşlerinizin açılarak çok ferahlığa kavuşmaya, düğün alayı görmek: Şenlikle bir toplantıya iştirak edeceğinize, cenaze alayı görmek: Sıkıntılı bir haber almaya, cenaze alayına iştirak etmek: Akrabadan birinin ailece yatılı misa­firliğe geleceklerine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Askeri Alay

Rüyada askerî bir alay veya bir düğün alayı gör­mek; devlet yolu ile veya büyüklerden biri eli ile yardımı göre­ceğinize delâlet ettiği gibi, acılı ve üzücü bir törende de bulu­nacağınız şeklinde yorumlanır. Asker olarak bir alayda eğitim yapmayı görmek, devlet adamlarından gelecek iyiliğe işaret eder. Askeri bir bir­likte askerlerin önünde bayrak taşıdığını görmek, şan ve şöhret sahibi olmakla yorumlanır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Alay Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Ben rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm gerçek hayatta da markette kuryecilik yapıyor neyse onu rüyamda motorla bı yerde durmuş gördüm ve sonra o da beni gördü ve beni motorla takip ediyordu sonra eve gittim ve geldiğimde hala uzaktan bakıyordu ve orada motoru ve kaskı ile birlikte duruyordu

    Yanıtla
  2. Merhaba ben rüyamda sevdiğim kişiye uzaktan bakıyordum hep onu izliyordum normalde kendisi markette çalışıyor ama rüyamda onu okulumda gördüm o da benim olduğum okulda okuyordu beni bı ara gördü ama takmadı neyse onu hep farklı farklı şekillerde görüyordum bı ara gördüğümde müdürün odasında duruyordu beni ya görmüyordu ya da umursamiyordu 2 kolunda da çizikler vardı bı kolunda 2-3 çizik diğer kolunda ise 1-2 çizik vardı sonra ben okulun penceresinden aşağıya bakarken onu gördüm saçıyla oynuyordu saçını ya da silkeliyordu elini saçının içine attığında karlar yere düşüyordu ardından okulun bahçesinde arkadaşlarıyla berber okulun giriş kapısının önünde duruyordu bı ara topda oynadı ardından okuldan arkadaşımin elinde bı benim lip balmim bide onun pembe dudak kalemi vardı ama ruj kivamindaydi onun pembe rujunu sürdüm ama ben beğenmedim rengini rengi çok soluk pembeydi bayat gibi duruyordu sonra galiba ya kendi lip glosumu sürdüm o almıştı kırmızıydı rengi güzeldi hoşuma gitmisti sonra o sevdiğim çocuk 2 arkadasi ile birlikte ya okulun ya da başka yerin ara sokagindaydilar ben kuzenim ve kardeşim ordan geçtik ve beni orada gördü göz göze geldik ardından beni gördü orada kuzenim o burada dedi ve sonra biz oradan geldigmizde kuzenime kızdım kardeşimde kızdı ve dediki anliycak sonra en son markete girdigni gördüm ve artık gormedm

    Yanıtla

Yorum yapın