Rüyada Bozuk Para Görmek, Demir Para Görmek

Rüyada bozuk paraya sahip olduğunuzu görmek, bugünlerde elinize çokça para geçeceğine, para saymak, hayatınızın karışacağına, para kaybetmek, mev­cut paranızı herhangi bir vesile ile elinizden çıkaracağını­za, alın para görmek, hastalığa ve üzüntüye, bozuk para hakkınızda dedikodu yapıldığına işarettir. Düşte ufaklık, yani bozuk para görmek aleyh­te yapılan dedikoduya işarettir.

rüyada bozuk para

Bozuk para bulmak, verilen bir söz ve ödenecek bir bedel karşılığında kavuşulacak bolluk anlamına gelir. Bozuk para görmek, işi­tilecek türlü sözdür. Gümüş bozuk para, sevinç verecek sözleri ve ha­yırlı bir kısmeti; altın para, sıkıcı söz ve göz kalacak bir kısme­ti; bakır para, hayırlı bir iş ve iyi bir yardımcıyı belirtir. Başka bir ülkenin demirden bozuk parası, yabancı ülkelerden gelecek kısmet olarak yorumlanır. Rüyada herhangi bir yerde demir para bulmak, kısmet, bolluk demektir. Bozuk para kaybetmekse, mal ya da itibar kaybıdır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Bozuk Para Görmek, Demir Para Görmek” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar rüyamda annemle bir yerde yürüyorduk ve ben de 1 tane demir euro ve 5 tl yerde buldum bunları aldım euroyu anneme veriyordum sen sakla hatıra olsun diyordum, ve yakın zamanda uzun süredir üzerimde büyü olduğunu öğrendim bir ilgisi var mıdır ? Ve sürekli yurtdisina is başvuraları yapıyorum işi gereği bununl bir ilgisi olabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim, Allah razı olsun

    Yanıtla

Yorum yapın