Rüyada Alabalık

Rüyada balık görmek her zaman iyiye yorumla­nır. Alabalık büyük bir kısmete, hiç beklenmeyen bir yerden toplu bir paranın geleceğine işarettir. Alabalık avlamak, çaba harcayarak büyük paralar kazanmaktır. Alabalık yemekse bir kişiyle ortak, karlı bir işe girmektir. Rüyada alabalık görmek, umulmadık bir yerden umulmadık miktarda yardım görüleceğine, beklenmedik bir dostla karşılaşılanacağına, arzulanan bir seyahata çıkı­lacağına, yolda durup dururken para ya da kıymetli bir mücevher bulunacağına, güzel aşk günleri yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Alabalık Görmek

Alabalık görmek; kumral bir kimse ile kısa bir ıışk evlenmesi yapacağınıza işaret sayılır. Balığın kılçığını görmek, aşkın acıklı bir sonuca varacağını, alabalık canlı ve oynar vaziyette ise, aşk izdivacının uzun ve mutlu olacağı anlaşılır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın