Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada içi boş bir akvaryum görmek boşa ge­çen zaman nedeniyle sıkıntıya düşmektir. Ayrıca talihsizlik olarak da yorumlanır. İçi balıklarla dolu bir akvaryum ömür boyu sürecek zenginliktir. Rüyayı gören bekarsa kısa zaman­da evlenebilir, evliyse huzurlu ve mutlu bir evliliği vardır. Fa­kat akvaryumda görülen balıklar ölüyse, büyük bir maddi ka­yıp söz konusu olabilir. Tatsız bir nedenden dolayı kısmetine engel çıkabilir. Akvaryumda birbirinden farklı renklerde görü­len balıklarsa, refah ve istenilen her şeye kavuşabileceğiniz bir hayattır. Balıkların renkleri de yorumda önemlidir. Bu neden­le renklerin yorumuna bakılmalıdır.

Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada akvaryum görmek; boş yere harcadı­ğınız zamanların daha bir süre devam edeceğine, eş ve dost deste­ğinden mahrum kalacağınıza, kısmetsizlikle mücadele edeceğinize hükmolunur. Akvaryumun içinde çeşitli balıklar görmek, insan topluluklarına işaret eder. Rüyanızda içinde balıkların yüzdüğü bir akvaryum görmek huzurun ve istikrarın simgesidir. Boş bir akvaryum anlayışsızlığınız yüzünden aşk hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınızı gösterir.

Rüyanızda akvaryum gördüyseniz; kibirli, yalancı ve çok cimri bir komşuyla tanışırsınız. Akvaryum aldığını gören kimse, dostlarını kaybeder ve kötü işlere bulaşır. Bazı tabirciler de akvaryum görmenin hayra delâlet ettiğini, hatta rüya sahibinin bir evlâda ya da ehil olduğu bir işe talip olacağının işaretidir demişlerdir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın