Rüyada Akort

Rüyada bir müzik aletini akort etmek, alınan kararların bazıları olumsuz sonuçlansa da gayretli olunacağı ve amaca ulaşılacağına işarettir. Akort yapan birini görmekse, bir isteğinizin gerçekleşmesi için birinin size yardımcı olaca­ğı anlamına gelir. Dinlediğiniz müzik kulağı tır­malıyorsa, veya akortsuz aletlerle çalmıyorsa, görüşleri hayali kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir.

Rüyada Akort Etmek

Rüyanızda bir müzik aletini akort ettiğinizi görmek duygusal açıdan dengesiz olduğunuzu gösterir. Aklınızın karışık olduğunun da işaretidir. Hoş olmayan bu duruma bir son vermek için kafanızı toplamalısınız. Herhangi bir telli çalgıyı akord eder hal­de kendinizi görmeniz; işlerinizin çok bozuk bir düzen içinde olaca­ğına, birçok tersliklerle karşılaşacağınıza, çabalarınızın bir müddet için olumsuz olacağına delildir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın