Rüyada Demir Görmek

Düşlerde görülen demir iradeyi, dayanıklılığı ve kararlılığı temsil eder. Rüyada demirden eşya görmek, sabırlı olursanız giriştiğiniz işte başarılı olacağınıza; demirden eşya almak, hem maddi hem manevi açıdan güçlenip çok iyi yerlere geleceğinize; demir işlemek vb., geliştirilmesi gereken yeteneklerinizin olduğuna işaret eder. Rüyada demir görmek, bir yakınınızın kötü bir oyunu ile karşılaşacağınıza, maruz kaldığınız bu hareketin neti­cesi çok üzüleceğinize alâmettir.

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir kırmak, çok kötü bir olayı; demir eritmek, bir işle il­gili başarınızdan dolayı kendinizle gurur duyacağınızı; demir kapı, güvenli bir hayatı, demirci görmekse hayatınızı her anlam­da zenginleştireceğinizi anlatır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın