Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyada delikanlı görmek ani habere mi işarettir? Rüyada delikanlı görmek, rüyada yakışıklı delikanlı görmek ve rüyada çirkin delikanlı görmek birbirinden farklı anlamlara gelir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Delikanlı Görmek

🙂 Rüyada görülen bir delikanlı ani habere işarettir. Yakışıklı delikanlı, haberin iyi olacağını anlatır. Rüyada delikanlı görmek, bu günlerde size gelecek olan iki kişinin yardımınızı isteyeceğine bu kimselerle iyi ilişki kuracağınıza yorumlanır. Erkeklerin rüyalarında bir delikanlı görmesi, çok yakın iyi bir haber alacağına, kadınların güzel bir delikanlı gör­mesi arzularının olacağına, genç kızların sevimli bir delikanlı gör­mesi, kısmet açıklığına, muradının olacağına delâlet eder.

😐 Rüyada çirkin delikanlı görmek, haberin üzüntüye neden olaca­ğını anlatır. Çirkin delikanlı aynı zamanda bir düşmanlığı ve kötü sözleri de temsil eder.

Rüyada Delikanlı Olmak

🙂 Rüyada bir delikanlı olduğunuzu görmek yarım kalmış bir işinizin hallolduğuna dair bir haber alacağınız anlamına gelir. Delikanlı olduğunuzu görmek eskiden çok iyi dost olduğunuz bir insanı tekrar ummadığınız bir zaman ummadığınız bir yerde göreceğinize işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Said El Vaiz: “Rüyada delikanlı görmek düşmandır. Eğer görülen delikanlı beyaz ise gizli düşman, esmer ise zengin düşman, sarıysa ihtiyar düşmandır. Bir delikanlının arkasından gittiğini gören, bir düşmanını yener. Kendisinin delikanlı olduğunu görenin rüyasının yorumunda ihtilaf vardır. Bazılarına göre, rüya sahibi ferah ve sevinçli olur, başkalarının açıklamasına göre ise inanç ve maddiyatında büyük kayıplara uğrar. Bazı rüya yorumcuları ise rüya sahibinin vefat edeceğini, bazıları da hırs ve aşırı istek nedeniyle bazı dostlarının kendisine düşman olacaklarını söylemişlerdir. Sıbyan denilen ve küçük çocukluk ile delikanlılık arasında bulunan çocukların görülmesi de delikanlı rüyası gibi tabir olunur. Bunlarda da güzellik ve çirkinlik yorum esnasında göz önünde tutulacak önemli bir noktadır.”

Kirmani: “Rüyada güzel genç bir delikanlı görmek; iyi ve güzel işlere veya ihtiyaçların bitirilmesine işaret eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada delikanlı görmenin psikanalizi: Rüyada erkek bir çocuk (delikanlı) görmek, güvenilir dostlarınızın bulunduğuna, bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına yorumlanır. Rüya alimlerine göre İbrahim Peygamber, taş ve heykellere tapan hasımlarıyla savaşta onları yenerek aciz bir hale getirmişse genç bir delikanlı da kendisine zulüm ve düşmanlıkta bulunanlara üstün gelip onlardan öcünü alacağı anlamına gelir. Bazen de güzel genç bir delikanlı görmek; iyi ve güzel işlere veya ihtiyaçların bitirilmesine işarettir. Genç bir delikanlının çok güzel biten bir ekin tarlasını görmesi; yüzünde ve vücudunda bitecek kıllardan sakalından herkesin ürkeceği anlamına gelir. Aynı zamanda böyle güzel bir yüz ana ve baba ile on dört günlük ay’a işarettir. Genç bir insanla oynar olduğunu görmesi de hile ile fesada uğrayacağından davranışlarını ona göre ayarlamasına yorumlanır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın