Rüyada Cüzdan Görmek, Rüyada Cüzdan Kaybetmek, Cüzdan Bulmak, Çaldırmak

Rüyada cüzdan görmeniz, hayâllerinizin tahakkuk etmeyeceğine, dolu cüzdan görmek ise, geleceğinizin ferah olacağına, geçireceğiniz bir hastalıktan ötürü uzun bir te­daviye muhtaç kalacağınıza, işarettir. Rüyada cüzdan kaybetmek, bugünlerde çok mutlu olacağınıza ve bu halinizin size çok şeyler kazandıracağına, rüyada cüzdan bulmak; Rızkınızın açılacağına bahtınızın genişleyerek rahatlayacağına işaret eder. Rüyada cüzdan bulmak mali durumunuzun düzele­ceğini gösterir. Cüzdan, gizli niyetlere ve sırlara delalet eder. Rüyada cüzdan bulmak; hayra alâmettir. Cüzda­nı dolu görmek; mühim bir işte başarı kazanılacağına delâlettir.

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada görülen bir cüzdan, yeni bir işe; eski cüzdan, işte olumlu gelişmelere; kirli ya da yırtık cüzdan, hileli yollardan kazanılacak paraya işaret eder. Rüyasında içi para dolu bir cüzdan bulmak, şansının artacağı bir döneme girer. Ancak rüyada cüzdan çaldırmak, hayallerinin suya düşeceğine işaret eder. Rüyada cüzdan kaybetmek; bir dost vb. ile kavga etmek; birine cüz­dan vermek, bir dost vb.ne sırrını vermek olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında cüzdan görmesi; hayra ermesine ve herhangi bir işte başarı elde edeceği­ne delâlet eder. Rüyada çantasını eline alarak çıktığını gören kimse­nin; evinden bir eşyası çıkar. Para cüzdanını kaybettiği­ni görmek; rüya sahibine gelecek kötülük ve şerrin orta­dan kalkmasına işaret eder.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Cüzdan

NABLUSİ: “Cüzdan görmek hayır, menfaat ve eşle tabir olunur. Cüzdanda altın ve gümüş para görmek nimet ve hayra, cüzdanının boş ol­duğunu görmek iflasa, bir rivayete göre ecelinin yaklaşmış olduğuna, cüz­danını baş aşağı çevirip içindekileri boşalttığını görmek en yakın zamanda öleceğine delalet eder.”

KİRMANİ: “Cüzdanını yırtılmış görenin sırrı açıklanır. Cüzdanının yırtığını diktiğini gören sırrını gizler. Cüzdanını mühürlediğini gören sırrını saklar. Boş cüzdanı mühürlediğini gören yalanını gizler. Cüzdanını eşine verdiğini görenin gönlü başka birine meyleder. Cüzdanında yabancı paralar bulunduğunu görenin kalbi değişik problem­lerle meşgul olur. “

CAFERİ SADIK:Belinde kesesi veya cüzdanı olması; ömründe ilk defa istifade edeceği bir işin kendisine ait bulunduğuna yorumlanır. Rüyada cüzdanını kaybetmek veya çaldırmak ise, onun cesedine, mal ise, onun ruhuna ve bu surette ölümüne delildir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Cüzdan Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada cüzdan görmenin psikanalizi: Kişiliğiniz ve doğanızla ilgili sevdiğiniz ve takdir ettiğiniz bir nitelik ya da yetenek, rüyalarda cüzdan simgesiyle ortaya çı­kabilir. Bu, yoksun kalmaktan korktuğunuz, sizin için çok değerli bir yönünüzdür.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın