Rüyada Çamaşır Görmek, Rüyada Çamaşır Yıkamak, Çamaşır Asmak, Çamaşır Toplamak

Rüyada görülen temiz çamaşır, sağlıklı bir ömre ve iyi huylu bir insan olduğunuza; kirli çamaşır, kötü alışkanlıklara ve utana­cağınız bir davranışta bulunacağınıza işaret eder. Rüyada ça­maşır yıkamak, veya yıkadığını gören kimse, kendisinden uzun zamandır gizlenen gerçekleri öğrenir. Rüyada çamaşır asmak, evle ilgili bir be­lanın savuşturulması, çamaşır toplamak, bir sırrın başkaları tara­fından öğrenilmesi, çamaşır satmak ise, yakın zamanda kulağınıza gelecek önemli güzel bir gelişme anlamına gelir.

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görüp değiştirmek, israftan kaçınmanız gerektiğine, çamaşır devşirmek, bazı kötü alış­kanlıklarınızı değiştirmek gerektiğine alâmettir. Rüyada çamaşır görmek, hayatınızda çok renkli bir dönemin başlayacağına, rüyada çamaşır yıkamak ise, dost zannettiğiniz bir kimse­nin kötü bir hareketine maruz kalacağına ama buna hazırlıklı olacağınıza delildir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Çamaşır

NABLUSİ: “Çamaşır yıkadığını gören, borcunu öder yahut bazı gizli şeyler ortaya çıkar. İç çamaşırları arasında akrep veya benzer bir böcek görene, ailesi düşmanlık eder.”

CAFERİ SADIK: “Bir kendine ait temiz çamaşırı gören yolculuğa çıkar ve istediğini elde eder. Rüyada çamaşır asmak veya astığını görenin muradı yerine gelmez,” demiştir.

Rüyada çamaşır görmek

Kirmani’ye göre: Üzeri işlemeli bir elbise giydiğini görmek salih insan­lar için dindarlığa, fitne, fesat ve bozgunculukla uğraşan kötü insanlar için cezaya, bunların dışında kalanlar içinse çiçek hastalığına işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz’e göre: Rüyada yeni bir çamaşır giydiğini görmek layık olanlar için yüksek mevki ve makamlara, çiftçi ve ziraatçılar için bolluk ve bereke­te, kadınlar için sevinç ve mutluluğa, kısaca herkes için hayır ve nimete delalet eder.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çamaşır Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çamaşır görmenin psikanalizi: Çamaşır yıkamak: Kurtulmak ve arınmak iste­diğimiz olumsuz duygu ve düşüncelerimizin bizi ra­hatsız etmekte olduğunu gösterir. İç çamaşırları: Cinselliğimizle ilgili, mahrem olduğunu dü­şündüğümüz istek ve yaklaşımlarımızı dile getirir. Rüyalarda çamaşır asmak veya çamaşırlara mandal taktığını görmek, yaşamda ortaya çıkacak değişimleri sezinleyerek buna hazırlanmak biçi­minde yorumlanır. El­biselerinizi ya da çamaşırlarınızı yıkayın, bu tür rüyalar olumsuz duygulardan arınmanız ve kafanızı “salim” tutmaya çalışmanız ge­rektiğini anlatır. Yıkadığınız çamaşırları ipe asmanız, yaşamınızda orta­ya çıkacak değişimlerin farkında olduğunuzu ve buna hazırlandı­ğınızı gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın