Rüyada Çanta Görmek, Rüyada Çanta Almak, Çanta Kaybetmek, Kırmızı, Beyaz

Rüyasında çanta satın aldığını gören, ya­kınları tarafından kötü eleştirilir. Çanta satan ya da kaybeden, kendisine sıkıntı veren bir yükten kurtulur. Rüyada çanta kaybetmek, savurgan olduğunuzu ve dikkatli olmazsanız geçim sıkıntısı çekeceğinizi belirtir. Rüyada çanta görmek, yolculuğa yorumlanır. Rüyada çanta almak, bir devlet işi ile uğraşacağınıza, dedikodu­ya sebep olacak bir mektup alacağınıza da hükmolunur. Rüyada kırmızı çanta, kısmet anlamına gelir. Beyaz renkli çanta görmek kulağınıza gelecek bir sır bir gizli bilginin olacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek birkaç şekilde yorumlanır. Deri çanta, resmi bir işe veya işle ilgili bir yolculuğa; kumaş çanta, bir engeli aşınca işlerinizin yoluna gireceğine; boş çanta, maddi sıkıntı yaşayacağınıza; dolu çanta, toplu bir pa­raya; eski çanta, bir sorunun çözümünde bilgi ve tecrübe­nizin yararını göreceğinize işaret eder. Ancak kirli veya yırtık bir çanta, hayırlı olduğunu düşündüğünüz bir işte zarara uğ­rayacağınızı anlatır.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabiri: Rüyada Çanta

NABLUSİ: “Rüyada içi dolu bir çanta görmek; kısmetinizin açılacağına delalet eder. Rüyanızda kırmızı renkli çanta gördüyseniz; Maddi sıkıntıya düşeceğiniz anlamına gelir. Rüyada beyaz bir çanta görmek hüzün ve kederden kurtulmakla yorumlanır.”

Rüyada çanta görmek

KİRMANİ: “Rüyasında bilhassa kendine ait çanta, poşet, bavul veya torba gören, sıkıntıdan kurtulur. Dolu çanta: Servete işarettir. Çanta bulmak: Üzüntü ve sıkıntılardan kur­tulacağınıza işarettir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çanta Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çanta görmenin psikanalizi: Türüne ve kullanım biçimine göre farklılık­lar içerse de, çanta doğrudan doğruya kişiliğimizin derinlikleriyle ilgili bir simgedir. Bir el çantası taşımak, kişiliğimize ilişkin bazı şeyleri başkalarından saklamaya çalıştığımızı gösterir. Bir yolculuk çantası taşımak, genellikle özgürlük ihtiyacının ve bu­lunulan çevreden kısa bir süre için de olsa kaçma, uzaklaşma is­teğinin habercisidir. Eğer bu çanta, rüyada diğer insanlardan gizle­yerek taşınıyorsa, yakınlarda dolaşan bir tehlikeye ilişkin kaygılara dikkat çeker.

Rüyada evrak çantası: Düşlerimizde evrak çantası taşıdığımızı görme­miz, bürokratik bir engelle karşılaştığımızı ve kişisel çıkarlarımı­zı gözeterek bunu başkalarından gizlediğimizi belirtir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın