Rüyada Çarşaf Görmek, Rüyada Beyaz Çarşaf, Siyah Çarşaf Giymek

Düşlerde görülen çarşafın yırtılması, yanması vb. ayrılı­ğa işaret eder. Rüyada yatağa çarşaf sermek, yolculuk anlamı­na gelir. Rüyada beyaz çarşaf görmek veya canlı renklerde bir çarşaf, sonu hayırlı bir yolculuğu; gri gibi cansız renkli bir çarşaf, sıkıntılı bir yolcu­luğu; eski çarşaf, zorunlu olarak yarım bırakılacak bir yolcu­luğu; yırtık çarşaf, zarara uğrayacağınız bir yolculuğu ve kir­li ya da lekeli çarşaf, durduk yere başınıza iş açacak bir yol­culuğu anlatır. Kirli çarşaf katladığını gören, bir belayı başın­dan defeder. Rüyada temiz çarşafları katlayıp bir yere kaldır­mak, mutluluk getirecek bir kısmete delalettir.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada görülen çarşaf evliliği ve yolculuğu temsil eder. Bekar biri rüyasın­da beyaz ve temiz bir çarşaf aldığını görürse, kısa zamanda evlenir. Birine çarşaf verdiğini görmekse, mutlu bir evliliğe vesile olmak demektir. Rüyasında çarşaf ütüledi­ğini gören, kendisine büyük fayda sağlayacak uzun bir yolcu­luğa çıkar. Yatağında veya odada sarı çarşaf görmek rahatsızlığa işaret eder.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Çarşaf

ABDULGANİ NABLUSİ: Rüyada çarşafın yırtık veya kirli olduğunu görmek eşinin iyi bir insan olduğu­na, kendisine karşı vefa ve sevgisinin tam olduğuna delalet eder. Rüyada siyah çarşaf görmek eşinin alim ve zahit olacağına ya da üzüntü ve kedere düşeceğine işarettir.”

Cafer Sadık (r.a.):Yeni ve temiz çarşaf görmek üç şekilde tabir olu­nur,” demiştir. “Alim eş, bakire bayan, mevki ve makam ile yorumlanır. Yorgan çarşafı güzel kadın ve eşle tabir olunur. Rüyada kırmızı çarşaf görmek kadınlar yüzünden düşmanlık ve kavgaya delalet eder; Beyaz ve temiz yorgan ve yatak çarşafı aldığını ve yatağa serdiğini gören güzel bir kadınla evlenir.

KİRMANİ: “Çarşafın güzel ve temiz olması eşinin güzelliğine ve temizliğine, çir­kin ve pis olmasıyla eşinin çirkin ve pis olmasına işarettir. Çarşafının çalındığını veya yandığını ya da yırtılarak artık kullanılmaz hale geldiğini gören ya eşini boşar, ya araları bozulur, ya da hastalanır.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çarşaf Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çarşaf görmenin psikanalizi: Çoğu kez ana rahminin ve dolayısıyla güvenlik ihtiyacı ve sığınma isteğinin simgesi olduğu düşünülür. Bu nedenle rüyada yatak çarşafı gören kişi, içinde bulunduğu sorunların boğuculuğundan uzaklaşmak ve güvenli bir yere sığınmak istiyor demektir. Temiz çarşafların serildiği güzel bir yatak görmek, kafa­mızı meşgul eden sorunlardan kurtulmak için yeni yaklaşımlar geliştirmemizin ve yeni yollara başvurmamızın gerektiğinin ha­bercisidir. Rüyada beyaz çarşaf veya siyah çarşaf giymek, kendi duygu ve tep­kilerini denetleyememe ve bu nedenle zor duruma düşme endi­şesine işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Çarşaf Görmek, Rüyada Beyaz Çarşaf, Siyah Çarşaf Giymek” üzerine 2 yorum

    • Fadime demir Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızın sonuna kadar rahat huzur ve mutluluk içinde yaşayacağınıza, gizli bir hazine bulup mutlu olacağınıza işarettir…

Yorum yapın