Rüyada Cüce Görmek, Cüce Kadın Görmek

Rüyada cüce görmek bol para mı, ölüm mü, evlilik mi? Rüyada cüce görmek, cüce kadın görmek, cüce adam görmek farklı anlamlara gelmektedir. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Cüce Görmek

🙂 Rüyasında cüce gören mücadele ederek çevresinin saygısı­nı yeniden kazanır. Bir cüce görmek veya onunla konuştuğunu görmek genellikle çok büyük bir dikkatle hareket ettiğinizi ve bunun sizin için çok iyi olduğunu gösterir.

😐 Hayra alamet değildir. Rüyasında cüce gören insanın başı dertten kurtulmaz. Üst üste terslikler yaşar. Birden fazla cüce, her türlü tatsız ve kötü olayı temsil eder.

Rüyada Cüce Kadın Görmek

🙂 Cüce kadın veya kız görmek, konuşmak işlerinizde iyi sonuçlar alacaksınız fakat bu sonuçlar beklediğiniz kadar büyük olmayabilir. Sahnede veya herhangi bir yerde cüce kadın görmek dertleri­nizin ve sıkıntılarınızın rüyanızda gördüğünüz insanlar kadar ufak çapta olacağına işarettir.

😐 Cüce kadınla ko­nuşmak, düzenbaz bir insanla yapacağınız işten zarar göre­ceğinize işaret eder. Kendini cüce kadın olarak gören kimsenin ba­şına, çevresine rezil olacağı bir olay gelir.

Rüyada Cüce Adam Görmek

🙂 Rüyada bir cüce adam (erkek) görmek uzun zaman evvel birine yapmış ol­duğunuz bir iyiliğin unutulmadığını ve onun hem de belki çok muhtaç olduğunuz bir zamanda mükafatını göreceği­niz manasına gelir.

😐 Rüyada cüce adam görmek, basit ve dar düşünceli bir insanla kısa bir yolculuğa çıkacağınıza, arkadaşlığınızın uzun sürmeyeceğine yorumlanır. Rüyasında cüce adam gören; zayıf düş­manlar tarafından hücuma maruz kalır. Öte yandan işleriniz için önemli olabilecek konulardaki bilgi eksikliğinizi de simgeleyebilir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda cüce birini gördüyseniz, bir yolculuğa çıkacağınıza, yolculuk esnasında tanıştığınız biriyle kısa süreli bir arkadaşlık geçireceğinize işarettir. Rakibinizi alt ettikten sonra kendi saflarınıza çekerek ilişki kur­mak anlamına gelir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Rüyada cüce olduğunu görmek, insanların gözünden düşmeye, onların güvenini kaybetmeye işarettir. Bazen bu rüya, hastalanmaya da delalet eder. Cüce kadın açıkgöz birisiyle iş ortaklığında zarara işarettir.”

İbn-i Şirin: “Rüyada cüce görmek; pek yakında kısa boylu bir kimse ile dostluk kurarak neşeli günler geçireceğinize işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Cüce görmek, fitne ve dedikodu yolunda yürüyeceğinize de yorumlanır. Cüce erkek düzenbaz birisiyle iş ortaklığından memnun kalma­mak anlamına gelir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada cüce görmenin psikanalizi: Rüyada gördüğünüz cüce, kişiliğinizin eksik kalmış, gelişme­miş bir yönüne dikkatinizi çekmeye çalışır. Bu eksikliğin ve gü­dük kalmanın nedeni, geçmişte yaşadığınız bir travma ya da olumsuz bir deneyim olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın