Rüyada Çorba Görmek, Rüyada Çorba İçmek, Çorba Yapmak

Düşlerde görülen çorba, parayı, bolluğu ve kısmeti temsil eder. Rüyada çorba içmek kazanç artışı, yani maddi durumun daha da iyiye gitmesi olarak yorumlanır. Rüyada çorba yapmak veya pişirmek, yakınlarınıza maddi destekte bulu­nacağınıza işaret der. Özellikle kazan gibi büyük bir tencerede çorba pişirdiğini gören, zenginliğini başkalarıyla paylaşır. Rüyada çorba görmek veya içmek; rızkınızın günden güne artacağına, evinize misafir gelen bir kimseden sevindiri­ci bir haber alacağınıza alâmettir.

Rüyada Çorba Görmek

Soğuk bir çorba içmek, yuva­da ya da ailede kısmetle ilgili yaşanacak tatsızlıkları anlatır. Rüyada şehriye çorbası içtiğinizi görmek: Bir ziyafete dâvet edilmeniz ihtimali bulunduğuna işarettir. Rüyada tarhana çorbası içtiğinizi görmek: keder ve üzüntülerinizin artacağına veya hafif bir rahatsızlık ge­çireceğinize delildir. Rüyada çorbayı süzgeçten geçirmek, hayrını göreceğiniz ve kimseye hesap vermek zorunda kal­mayacağınız bir paraya işarettir.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Çorba

Caferi Sadık: “Kendinizi çorba içerken görmek: Sağlığınıza dikkat et­menize, yorucu çalışmalarınıza bir süre ara vermeniz gerektiğine işarettir. Rüyada şehriye çorbası yapmak veya içtiğini görmek; bir ziyafete davet edilmeniz ihtimali bulunduğuna işarettir.”

İbn-i Şirin’e göre: “Rüyasında tarhana çorbası görmek, o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına. Tarhanayı içip de dokunmadığını görmek; Kendisi üzerine hüsran ve ziyanın vuku’ bulacağı mala işaret sayılır. Çok sıcak veya soğuk çorba görmek sağlığınıza dikkat etmeniz ge­rektiğine işarettir.”

Kirmani’ye göre: Yemek sofrasından çorba içtiğini gören hayır ve rızık elde eder. Kurulmuş olan bir sofradan çorba içtiğini gören, bekarsa evlenir. Sofrada önündeki çorbanın başka bir şeye dönüştüğünü gören yoksul düşer. Rüyada çorba yapmak uzun ömre yorumlanır.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çorba Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çorba görmenin psikanalizi: Genel olarak duyguların güçlenmesini ifade etmek­le birlikte, çorbanın vurgulanma biçimine göre değişik anlam­lara gelebilir. Binlerine çorba sunuyorsanız, o insanlara duygu­sal yakınlık duyuyor ve onları korumak istiyorsunuz demek­tir. Rüyanızda çorbayı döküyorsanız, sosyal ilişkilerinizde bir tedirginlik yaşadığınız anlamına gelir. Kendi pişirdiğiniz ve bir tencereyle masaya getirdiğiniz çorba, çevrenizdekiler ve sev­dikleriniz için büyük çabalar harcadığınızı ve onlara her an­lamda destek olduğunuzu gösterir. Tarhana çorbası içmekse, kendinizi güvende hissettiğinizi ifade eder ve ayrıca aile sevgisi gibi sıcak duygularla ilişkili düşünülür.

Herkes Bunları Sordu ⤵️

Beyaz çorba görmek ne demek?

Rüyada beyaz çorba görmek, helal kazanılmış rızkı simgeler. Bu rüya, rüya sahibinin uzun seneler boyunca emek verdiği bir işin kısa bir zaman içinde olumlu şekilde sonuçlanacağına delalet eder. Rüya sahibi, sıkıntılı günleri geride bırakır.

Rüyada çorba gormek ne anlama gelir?

Rüyada çorba görmek gelirin artacağına ve kişinin rahatlayacağına rivayet edilir. Bunun yanı sıra rüyada çorba görmek hayır ve bereket şeklinde yorumlanır. Rüyada çorba görmek rüya sahibinin gelirinin artacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada çorba içmek neye yorumlanır?

Rüyada çorba içmekkişinin rahatlayacağı ve huzura erecek olduğu anlamına gelmektedir. Rüyasında çorba gören bir kişi yakın zamanda başta maddi yönden olmak üzere, manevi yönden de oldukça olumlu haberler alacaktır. Rüyasında soğuk veya sıcak havada çorba içtiğini görmek, üzüntü ve keder anlamına gelmektedir.

Rüyada etli çorba içmek ne anlama gelir?

Paça, tavuk veya etli çorba içtiğini görmek, mala ve rızka işarettir. Rüyada kuş etiyle yapılmış çorbadan içmek, bir kamu görevine atanmaya, devletten bir iyilik görmeye veya arzu ettiği bir işin gerçekleşmesine işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

“Rüyada Çorba Görmek, Rüyada Çorba İçmek, Çorba Yapmak” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba hocam rüyamda gece küs olduğumuz komşunun evine gidiyorum çünkü oraya tanıdığım bir arkadaşım gelmiş sevgilisiyle birlikte. Sanki o evde yaşıyor gibiydiler. Arkadaşımın sevgilisi kocaman bir tencere ile çorba yapmış ve çorbanın içinde doğranmış ekmek parçaları vardı. Bana yer misin diye sordular fakat ben eve gideceğimi söyledim. Daha sonra ben eve geçerken evin sahibi olan komşumuz geldi ve beni görünce sinirlendi. Ben eve gider gibi yapıp bir köşeye saklandım. Benim arkamdan söylene söylene geliyor gibiydi. Korkup evime ondan önce geldim.

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Allah’a yönelmeye, dini inançlarınızın kuvvetlenmesine, sevineceğiniz bir haber alacağınıza, rızık bolluğuna fazlasıyla ermeye işarettir…

Yorum yapın