Rüyada Aşı Görmek, Rüyada Aşı Olmak

Rüyada aşı olmak, bir yardım sayesinde güçlenmeye işa­ret eder. Beklemediğiniz bir anda, alacağınız destekle sıkıntı­larınız sona erer. Birine aşı yapmak, hayır işlemektir. Aynı za­manda bir sağlık sorunu da söz konusu olabilir. Rüyada aşı görmek, sağlık durumunuza önem verme­niz gerekçesini meydana getirdiği gibi, rüyada aşı olmak da, elinizden mal çıkacağına fakat hemen arkasından kazanç kapılarının çıkacağına alâmettir.

Rüyada Aşı Görmek

Rüyada aşı olduğunu veya aşı olanları görmek, işlerin yolunda gitmesini sağlamaya yarayan sebepler ve dağınık işlerin toparlanmasıyla tabir olunur. Rüyada gördüğünüz aşı enjektörü doluysa bu, dağınık olan iş­lerin toparlanacağı anlamına gelir. Aşı enjektörünün içi boş ise rüyayı gören kimsenin işleri bozularak dağılır. Elindeki aşının kaybolduğunu veya çalındığını gören, niyetlendi­ği bir işi gerçekleştiremediği gibi diğer işlerinin bozulmasını da önleye­mez.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Aşı

ABDULGANİ NABLUSİ: Rüyada aşı olmak, bugünlerde pek büyük bir kimsenin size hayrı dokunacağına veya büyük bir kısmetin kapınızı çalacağına işaret sayılır. İğne (enjektör) görmek rüya sahibinin iyi bir insan olmaya çalıştığına de­lalettir.”

CAFERİ SADIK: Rüyanızda aşı olduğunu gördüyseniz; Adınızın bir aşk meselesine karışacağına, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir. Rüyada aşı görmek, mutlu bir ilişki yaşayacağınıza işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz: Rüyada aşı enjektörü görmek dostluk ve sevgiye karşılık veren iyi­liksever, güçlü bir kimseyle tabir olunur. Enjektör doluysa yani sıvı varsa bu dostluktan menfaat elde edilir. İğne yani enjektör boş ise sırrını, saklayacak birine söyler,” demiştir.

Mağripli Cabir’e göre:Rüyada birinin kendisine bir iğne verdiğini görenin işle­rini yoluna koymak için iğneyi veren büyük çaba gösterir. Yanında birçok iğnenin bulunduğunu veya birçok iğne satın aldığını görmek işlerin yolunda gitmesine işarettir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Aşı görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada aşı görmenin veya olmanın psikanalizi: Rüyanızda birisi tarafından size iğneyle bir aşı enjekte ediliyorsa, diğer insanların düşüncelerinden ve değer yargılarından gereğinden fazla etkileniyorsunuz demektir. Eğer siz başkasına aşı yapıyorsanız, ilişkilerinizde baskın çıkan, söz sa­hibi taraf olmaya eğilim duyuyorsunuz anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın