Rüyada Civciv Görmek, Rüyada Yumurtadan Sarı Civciv Çıkması

Rüyanızda civciv gördüyseniz; İster erkek, ister kadın olun, mutlu bir evlilik yapacağınıza, çoluk çocuk sahibi olup sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir. Rüyada civciv görmek, çok küçük yaşta evlilik hayatına katılacağınıza ve çok çocuk sahibi olup bahtiyar ola­cağınıza yorumlanır. Rüyada tavuk ve civcivi görmek, erken yaşlarda evlenip çoluk çocuğa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Civciv Görmek

Düşlerde görülen civciv, yuvada bolluğun ve bereketin artışına işaret eder. Rüyasında civciv gören bekarsa, yakın zamanda evlenip ço­luk çocuğa kavuşur. Yumurtadan civciv çıktığı görülürse, müjdeli bir haber alınır. Bahçe ya da kümeste civcivler gören, hayatını renklendirecek bir girişimde bulunur.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Civciv

NABLUSİ: “Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görenin ümidini kestiği işleri yeniden canlılık kazanır ve yoluna girer. Civciv­li yumurta görmek: Yeni girdiğiniz bir işte sebat edeceğinize işarettir.”

CAFERİ SADIK: “Üstünde oturduğu yumurtadan sarı civciv çıktığını gören, ilişkide bulunduğu kadınlar­dan fayda görür. Bol miktarda sarı civcivin sahibi olduğunu gören hile ve aldatma yoluyla kadınların mallarını ellerinden alır.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Civciv Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada civciv görmenin psikolojik anlamı: Birkaç farklı biçimde yorumlanır: ilk olarak, çocukla­rı ve dolayısıyla, içimizdeki annelik ya da babalık duygularını vurgular. Bir diğer anlamı, yaşamda yeni ve taze başlangıçları simgelemesidir. Son olarak, kişiliğimizdeki sevecen, ama narin ve çabuk incinebilir bir yönün varlığına dikkatimizi çeker.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın