Rüyada Çilek Görmek, Rüyada Çilek Yemek, Çilek Toplamak

Düşlerde gördüğünüz çileğin hem iyi hem kötü tarafları vardır. Rüyada çilek tarlası görmek, maddi sıkıntıların bitece­ğini anlatır. Rüyada kırmızı çilek yemek, gören kim­senin kazancının artacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda evli kadınlar için çocuk sahibi olmak; bekarlar içinse hayırlı bir kısmet anlamı­na gelir. Rüyada çilek toplamak çok sayıda misafir ağırlamaya; çilek dikmek bir akraba, dost vb. birini uzak bir yere yolcu etmeye işarettir. Henüz olgunlaşmamış ham bir çilek yediğini gören kim­senin, bir sevinci kursağında kalır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görüp yemek, mutluluklar içinde bir ömür geçireceğinize, varlık ve saadetinizin artacağına işarettir. Rüyada çü­rük çilek, bozuk çilek görmek, etrafınızda kıskanç insanlar olduğunu ve onlara karşı uyanık olmanız gerektiğini anlatır. Eğer ham çilek topladığını görürse, yasal olmayan yollardan para kazanmaya başlar.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Çilek

MAĞRİPLİ CABİR: “Tadı güzel olgunlaşmış çilek gören hayır ve menfaat gö­rür, bir rivayete göre ömrü uzun, kazancı da iyi olur. Olgunlaşmış kırmızı çilek yemek faydalı ilme ve Allah’ı anarak güzel işlerle uğraşmaya delalet eder,” demiştir.

Danyal (a.s.):Vaktinde ve mevsiminde yetişen çilek mal ve fayda sahibi olmaya delalet eder. İnsan tabiatına uymayan ve yenilmeyen bir çilek görmek (ekşi, ham, bozuk olan) bu özelliğin dışında kalır. Vakitsiz yetişen çilek gibi bir meyve görmek, toplamak veya yemek, az mala, sıkıntı ve yoksulluğa delalet eder. Taze ve yaş (kurutulmamış) çilek inanç ve mal çokluğu ile tabir olunur,” demiştir.

Rüyada meyve görmek

ABDULGANİ NABLUSİ:Çileğin kış mevsiminde yendiğini görmek hastalığın işareti­dir. Çilek toplamak hayır ve fayda sahibi olur, evlat ve ak­rabalarını sever ve devlet büyüklerinin hizmetinde bulunur.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çilek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada görülen çileğin psikanalizi: Yaşama bağlılığınızın arttığını gösterir ve eğlenceli bir dönemin yaşanacağını müj­deler. Ayrıca çilek görmek, geleneksel değerlendirme­lerde zenginlik olarak yorumlanmaktadır.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın