Rüyada Çikolata Görmek, Rüyada Çikolata Yemek

Rüyalarda görülen çikolata ölüm haberi mi bol para mı yoksa evlilik haberi mi demek. Çikolata görmek, çikolata yemek veya çikolata almak farklı şekilde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çikolata Görmek

🙂 Düşte çikolata görmek, güzel sözler işitmeyi, övgü almayı ve takdir edil­meyi temsil eder. Rüyada çikolata görmek; bugünlerde mühim işlerle uğraşacağınıza ve zamanınızı mutluluk içinde geçireceğinize işaret eder. Rüyada çikolata görmek, sıhhatinizin devamlı olarak iyi ve afiyette olacağına işarettir. Elinde bir çikolata tuttuğunu, ancak yemediğini gören zahmet ve sıkıntı çekerek kazanmış olduğu malı kaybetmek, yani harcamak istemez malın kıymetini bilir.

😐 Çikolatalı pasta görmek karışık işle­re, hileli yoldan kazanılacak paraya ve hastalığa delalettir. Yenmeyecek durumda veya pis haldeki çikolatayı rüyada görmek ufak şakalara bile tahammülsüzlük göstererek dostlarınızla atışacağınıza işa­rettir. Kurtlu bozuk veya pis çikolata görmek kısa süreli sıkıntıya yorumlanır. Bitter çikolata görmek sıkıntı ve zahmet­le elde edilen mal ve servet anlamına gelir.

Rüyada Çikolata Yemek

🙂 Rüyada çikolata yemek, sağlık durumunu­zun iyi yolda olacağına, zevkli bir gün geçireceğinize işarettir. Düşlerde çikolata yemek çalışkanlığın ürününü simgeler. Azimli ve çalışkan olursanız rüyada çikolata yemek başarıyı yakalayacağınızı gösterir. Sağlığınızın iyi gideceğini ve hastalığınızın iyileşeceğini de işaret eder. Sütlü çikolata yemek aynı zamanda çocuklarla güzel anlar geçireceksiniz demek. Bu rüya sevinmeye, yakında gelecek bir müjdeye işaret eder. Rüyasında çikolata yediğini gören kimsenin sağlığının düzeleceğine işarettir. Daha uzun ve detaylı anlatım için BKZ.

😐 Rüyada beğenmediğiniz veya lezzeti hoşunuza gitmeyen acı çikolata yemek, kısa süren hastalığa delalettir. Ciddi olmayan bir sağlık problemi ortaya çıkabilir. Başkasının verdiği çikolatayı yediğini gören zorluk ve meşakkatle kazandığı malı harcar ve tüketir.

Rüyada Çikolata Almak

🙂 Kendisine çikolata verildiğini görense, güzel bir teklif alır. Üstelik bu teklif hayatını olumlu yönde etkileyebilir. Rüyada çikolata almak, sizin veya bir yakınınızın bozuk olan sıhhatinin yerine geleceğine, mutlu günler geçireceğinize işarettir.

Rüyada Çikolata Vermek

🙂 Birine çikolata verdiğini gören, tatlı sözler işiteceği bir ortamda bulunur. Birine çikolata vermek veya dağıttığını görmek bedensel sağlığınızın yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Çikolata Görmek

🙂 Rüyada beyaz çikolata görmek, yemek veya dağıtmak, helal yollardan rızık sahibi ol­mak demektir. Rüyada beyaz çikolata görmek; bugünlerde mühim işlerle uğraşacağınıza ve zamanınızı mutluluk içinde geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Çikolata Çalmak

🙂 Birinden veya bir yerden çikolata çalmak kazancınızın çok olacağına ömrünüzün sonuna kadar geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize işarettir. Rüyada çikolata çalmak yevmiyenizin veya maaşını­zın artacağına yahut son zamanlarda girişmiş olduğunuz bir işin çok iyi netice vereceğine işaret sayılır.

Rüyada Çikolata Dağıtmak

🙂 Rüyada çikolata dağıttığınızı görmeniz; güzel haberler işitmeye yorumlanır. Çikolata dağıtmak çocuklarınızdan dert görmeyeceğinize ve onların da da­ima sizlerden memnun kalacaklarına ve aranızda can sıkı­cı hiçbir hadisenin geçmeyeceğine işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

ABDULGANİ NABLUSİ: “Düşlerde görülen çikolatayı yemek veya almak, helal kazanca işarettir. Acı veya bozuk çikolata ahlaksız; ama yalandan uzak ve güçlü bir adamla da tabir olunur. Rüyada siyah veya beyaz çikolata görmek, kazancınızın çok olacağına ömrünüzün sonuna kadar geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize işarettir.”

CAFERİ SADIK: Çikolata yemek ya da görmek: Zenginliğiniz sayesinde her isteği­nizi gerçekleştireceğinize, ancak çevrenizde ukala olarak tanınacağınıza işa­rettir. Rüyada beyaz çikolata görmek veya yediğini görmek, her türlü hayırlı kısmeti, parayı ve malı mülkü temsil eder. Rüyada çikolata almak bekarlar için evli­lik anlamına gelir. Rüyada çikolata dağıtmak, bir insana ya da yere bir malını bağışlar.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen çikolatanın psikanalizi: Bedensel sağlığın yerinde olduğunu, yaşamın keyiflerini ve renkli aşk ilişkilerini vurgulayan tipik ve olumlu bir simgedir. Rüyada çikolatanın görülmesi, yaşamın eğlenceli yanları­nı ve eğlenceye duyulan isteği vurgular. (Ay­rıca bakınız: Rüyada yemek)


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın