Rüyada Çelik Kapı Görmek, Çelik Tencere Görmek

Rüyada çelik kapı görmek nimet mi felaket mi? Rüyada çelik kapı görmek, çelik tencere görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çelik Kapı Görmek

🙂 Direnci, cesareti, kendine güveni ve sıkı dostları tem­sil eder. Özellikle çelik kapı, manevi huzura ve sağlıklı ol­maya işaret eder. Rüyasında çelik kapı aldığını ya da kullan­dığını gören kimse, kendine olan güvenini pekiştirecek bir olay yaşar. Hedeflerine ulaşmak için daha cesur ve atak ol­maya karar verir. Evinde çelik kapı gören kimsenin her koşulda yanında olacak sağlam dostları olur.

😐 Çelik kapı satın almak, sizden daha tecrü­beli olan insanların sözlerini ciddiye almanız gerektiğine da­ir bir uyarıdır. Rüyada çelik kapı görmek, iradenizin son zamanlarda zayıflayıp sinir rahatsızlığı ge­çireceğinize, bir müddet işsiz kalacağınıza delâlet eder.

Rüyada Çelik Tencere Görmek

🙂 Tüm rüya yorumcuları rüyada çelik tencere görmenin çabalarınızın sonucunu alacağınıza, iradeniz ve çalışkanlığınız sayesinde başarıya ulaşacağınıza işaret ettiğini düşünmektedir. Tüm işlerinizde azimli davranarak başarıyı yakalayabilirsiniz. Hem maddi açıdan hem de aşk açısından başarıya ulaşacaksınız. İlişkilerinizde özellikle eşinizle olan ilişkilerinizde çok mutlu olacağınızı gösterir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Rüyada çelik veya çelikten yapılmış peyler görmek; daha çok çalışmanız ve büyüklerinizin nasihatlerini dinlemeniz hususunda bir ihtardır. Rüyanızda çelik gördüyseniz; İşlerinizin bozulacağına, kendinize ihtimam göstermediğiniz takdirde sıhhatinizin de bozulacağına işarettir.”

Kirmani: “Çeliği eritip döktüğünü görmek halkın diline düşmek ve elde edilen bir menfaatten do­layı halkın hedefi haline gelmekle tabir olunur, kendisiyle ilgili bir kıskanç­lık ve haset görülür.”

Seyyid Süleyman: “Herhangi bir yerde çelik yığını bulan oldukça çok dünya malı edinerek her istediğini elde etme imkanına kavuşur. Çeliğin elinde yumuşadığını gören çok mülk ve bol kazanç sahibi olur. Çelik döktüğünü gören, adını duyuracağı önemli bir iş yapar.”

Nablusi: “Çeliğin işlenmişi hizmetkarlar, işlenmemişi ise dünya nimetleri ve uzun ömür anlamına gelir cevabını vermiştir. Çelik madeni kazdığını veya taştan çelik çıkardığını gören sıkıntı ve zorluk çeker. Çelik erittiğini gören insanlar hakkında kötü sözler söyler.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çelik görmenin psikanalizi: Hem gücün ve direncin, hem de güvenin temsilcisi olarak düşünülebilir. Düşümüzdeki çelik obje bir kapı ya da dolapsa, gü­ven duygusunu ve gücü ifade eder. Çelikten yapılmış bir silah, söz­gelimi bir kılıçsa, gücü olduğu kadar, bazen denetlenmesi gere­ken bir saldırganlık duygusunu da ifade edebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın