Rüyada Çek Görmek, Çek Almak

Rüyada çek görmek borç mu, ölüm haberi mi? Rüyada çek görmek, çek almak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çek Görmek

🙂 Kazanç artışını temsil eder. Rüyada çek görmeniz, borçlu iseniz bunun yakında ödeneceğine veya gelirinizin artacağına işarettir. İtibarlı bir kimsenin yardımını alacağınıza işaret­tir.

😐 Ödenecek borçları temsil eder. Yırtık vb. bir çek, iş hayatınızda sarsıntılı bir dönem geçireceğinizi anlatır. Kaybolan ya da çalınan çek, boşa gidecek bir yatırıma işarettir. Rüyada para yerine kullanacağınız çek görmek; mâli sıkıntınızın yanında manevî sıkıntının da ekleneceğine; borçlu duru­ma düşeceğinize işaret eder.

Rüyada Çek Almak

🙂 Rü­yasında çek aldığını gören, işinde önemli bir atılım yapar. Birinden çek aldığını görmek birine maddi destekte bulunur. Rüyada çek aldığınızı görmeniz kazanç artışını temsil eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada çek görmeniz, borçlu iseniz, bunun yalanda ödeneceğine veya gelirinizin artacağına işaret eder.”

Seyyid Süleyman: “Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sıkıntılarınızı bertaraf ede­rek rahata kavuşacağınız anlamına gelir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Ödenecek borçları temsil eder. Yırtık vb. bir çek, iş hayatınızda sarsıntılı bir dönem geçireceğinizi anlatır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çek görmenin psikanalizi: Rüyada bir çek almak, henüz elde edilmemiş maddi getirilere ulaşmanın biraz zaman alacağını ve beklemek gerektiğini anlatır. Ancak, hak ettiğiniz ve sahip olacağınız bir şeyin habercisidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın