Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak görmek ölüm haberi mi, müjdeli haber mi? Rüyada çatlak yumurta görmek, çatlak bardak görmek, çatlak duvar görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

😐 İç dünyanızı etkileyen zihinsel veya fiziksel durumunuzu simgeler. Kendinizle ilgili konularda daha sonuca yönelik olmalı ve işleri ciddiye almalısınız. Gerekli düzenlemeleri yapmak için acilen olanaklarınızı ve genel durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Eğer çelişki içindeyseniz durumu soğukkanlılıkla gözden geçirmeli ve hata yapmanıza imkân vermeyecek sonuçlar bulmaya çalışmalısınız.

Rüyada Çatlak Bardak Görmek

😐 Maddi bir kayba, önemli bir hastalığa ya da kazaya, toprağın ya da zeminin çatlaması, kötü bir dönem geçirmeye işaret eder. Fena bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Çatlak Duvar Görmek

😐 Duvarın çatla­ması, evin huzurunu bozacak bir insanın varlığına işaret eder. Rızkınızda azalma olacağına işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Cildinizde çatlaklar görmek kurmuş olduğunuz hayallerin gerçekleşeceğine işarettir. Birileri sizin canı­nızı sıkacak olaylara sebebiyet vereceği anlamına gelir.”

Seyyid Süleyman: “Evinize gelecek birinin aile huzurunuzu bozacağı anlamına gelir. Çatlak ve yırtık bir dudak görmek; rızkınıza azalma olacağına işaret eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çatlak görmenin psikanalizi: Düşlerinizde çatlayan bir cam eşya, sözgelimi bir bardak, incinen duygulara ve zarar gören ilişkilere dikkat çe­ker. Duvarda ya da zeminde oluşmuş bir çatlaksa, içinde bulundu­ğumuz şartlarda kendimizi güvensiz hissettiğimizi belirtir. Büyük­çe bir çatlak ya da yarık, korkularımıza işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın