Rüyada Canavar Görmek, Canavar Öldürmek

Rüyada canavar görmek kısmetsizlik mi bela mı? Rüyada canavar görmek, canavar öldürmek, canavardan kaçmak farklı anlamlara gelmektedir. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Canavar Görmek

🙂 Rüyada görülen canavardan korkul­mazsa, bir olayın, işin ya da bir yabancının sunacağı olanak­lara işaret eder. Canavarın üstüne binen, önüne çıkacak iyi bir fırsatı değerlendirerek bol kazanca, hatta üne kavuşur. Cana­varla boğuşan, bir yabancıyla iş birliğine girerek çeşitli imkan­lar elde eder.

😐 Kabusa dönüşen canavar rüyaları, tedirginliklere, korkulara ve endişelere delalettir. Kabusta canavarın saldırısı­na uğrayan, sahip olduğu şeyleri kaybetmekten büyük bir en­dişe duyuyordur. Rüyada görülen canavarla boğuşmak şaşkınlık yarata­cak, karar vermesini güçleştirecek bir duruma işarettir. Canavar hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak üzücü durumları gösterir; maddi durumunuzu bile etkileyecek duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz. Mal ve para kaybına uğra­yacağınıza işarettir.

Rüyada Canavar Öldürmek

🙂 Canavar öldüren, bir başarısı sayesinde dikkat çekerek cazip teklifler alır. Bir canavar öldürmek miras yoluyla elinize para ve mal geçeceğine işaret sayılır.

😐 Sizi çok üzecek bir haberle karşılaşacağınıza işarettir. Canavar öldürdüğünü görenin hayatında birtakım âni de­ğişiklikler olur. Hayallere güvenmemeniz ve gerçeklere bağlı kalmanız gerektiğini gösterir. Rüyalar güzel olabilir, fakat sizi gerçeklerden uzaklaştırır ve bu da çok tehlikeli olabilir.

Rüyada Canavardan Kaçmak

🙂 Canavardan kaçmak dikkate alınmayacak bir kısmettir. Canavardan arkanıza bakmadan kaçmak kazanç ve şöh­rete işarettir. Canavardan kaçtığını görmek iyiye işarettir, başınıza gelen her türlü kötü şeyin biteceğini ve sorunlarınızı çözeceğinizi işaret eder. Rüyada bir canavardan kaçtığını görmek çok sevinçli bir olay­la karşılaşacağınıza veya güzel bir haber alacağınıza işarettir.

😐 Herhangi bir cana­vardan kaçmak; mal ve para bakımından kayba uğrayacağınıza işarettir. Canavardan kaçmak, rüyayı görenin korkuları ile tabir edi­lir. Canavarın saldırısına uğramak ve kaçmak, mal ve para kaybıdır. Mutsuz evlilik demektir. Rüyada bir canavardan kaçtığını gör­mek, düşmanların çokluğuna delalettir. Rüyada herhangi bir canavardan kaçtığını görmek, görünüşü nasıl olursa olsun kötüye işarettir ve içinizdeki korkuları simgeler.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Canavar görmek hiç beklemediğiniz bir yerden sizi üzecek bir haber alacağınıza, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir. Bir canavarın kendisini kovaladığını, fakat kendisine yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören kimse, düşmanın şerrinden kurtulur.

Nabluslu Abdulgani: “Rüyada canavar görmek; kötü ve ahlaksız bir kimse ile alış veriş yapacağınıza; sonunda sizi aldatması çok muhtemel olduğu için dikkatli olmanız gerekeceğine işarettir.”

Cafer-i Sadık: “Bir kimsenin rüyasında canavar görmesi, zorlukla karşılaşacağına işarettir. Rüyada bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düşmanların çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada canavar görmenin psikanalizi: Güçlü, dev, ürkütücü yaratıklar ve canavarlar, rüyaları­mızda hem korktuğumuz, hem de hayranlık duyduğumuz birinin varlığına dikkatimizi çeker. Bazı rüyalarda, bu canavar bize saldırabilir. Bu durumda, o güçlü kişinin bizim için bir tehdit oluştur­duğu yolunda uyarıldığımızı düşünebiliriz.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın