Rüyada Bulgur Görmek, Rüyada Bulgur Pilavı Görmek, Yemek

Rüyalardaki bulgur ölüm haberi mi müjdeli haber veya bol para mı demek? İşte rüyalardaki bütün bulgurların anlamını tek tek aşağıda yorumladık. “Rüyada bulgur görmek” farklı bulgur yemek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bulgur Görmek

🙂 Düşlerde görülen bulgur, bereketi temsil eder. Çuval dolusu bulgur, zengin­liğe; çuvallardan yere dökülen bulgur, büyük bir servete işa­ret eder. Rüyada bulgur görmek, bulgur yemek evinizin rızkının artacağına, evinizdekilerin size yardımcı olacağına, ba­zı güzel sözlere maruz kalacağınıza, bulguru, serptiğinizi görmek, elinize geçecek bir para ve maldan faydalanacağınıza delâ­let eder. Bulgur topladığını görmek; mal ve mülke sahip olmasına, kısmetinin geniş­liğine ve meşakkatle kazandığı ürüne işaret eder. Rüyada “bulgur pilavı” görmek, o ana kadar iç yüzü bir türlü an­laşılamamış bir çok güç ve çapraşık meselelerin çözüme ulaşacağına işaret eder.

😐 Düşünüzde bulguru yerde toz toprak içinde yenmeyecek durumda görmek; fena bir haberle yo­rumlanır. Rüyada bulgur serptiğinizi görmek; elinize geçecek bir para ve maldan faydalanamayacağınıza işaret eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

🙂 Rüyada bulgur pilavı görmek; hayır ve bereke­te, helâl kazanca ve güzel geçime delâlet eder. Bulgur pilavını rüyada görmek; evinizin rızkının artacağına, evinizdekilerin size yardımcı olacağına, bazı söylentilere maruz kalacağınıza yorumlanır. Rüyada bulgur pilavı görmek; iş sahanızda büyük muvaffa­kiyete işarettir.

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

🙂 Bulgur yemek, gelecek bir toplu para sayesinde kendinin ve yakınla­rının maddi sıkıntılarını çözmektir. Bulgur pilavı yemek; birisi tarafından methedildiğinizi haber alacağınıza delâlet eder. Bulgur pilavı yediğini görmek; bolluk ve ucuzluğa, hayra ermeye tabir olunur. Bulgur yemek: Sorunların üstesinden gel­mek. Rüyada bulgur pilavı yediğini gören kimse, zekatı verilen bir nimete sahip olacağına işarettir. Bulgur pilavı yediğini görmek ise; işinizden fevkalâde netice alarak zenginleşeceğinize yorulur.

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek, Yapmak

🙂 Bulgur pişirmek, bolluk içinde yaşamaktır. Buğdaydan bulgur yaptığını görmek; elindeki imkânları iyi de­ğerlendirmeye, ilme, mala, hidayete ermeye ve mutlu ol­maya delâlet eder. Rüyada bulgur yaptığını görmek; elindeki imkânları iyi de­ğerlendirmeye, ilme, mala, hidayete ermeye ve mutlu ol­maya delâlet eder. Bulgur pilavı pişirdiğinizi görmek; yeni bir iş teşebbüsüne atılacağı­nıza yorulur.

😐 Bulgur yaptığınızı görmek; birisine iftira edeceğinize yorumlanır. Bulgur yapmak: Hatalı girişimlerinizden dolayı zarar anlamına gelir. Yaptığınız bulgur pilavını yakmak veya yenmeyecek hale getirmek işlerinizin sıkıntılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Bulgur Almak

🙂 Rüyasında bulgur satın al­dığını gören, işlerin kötüye gitmemesi için, önlem alması ge­rektiğine dair uyarılır. Bulgur satan, karamsar düşüncelerden kurtulup işine dört elle sarılır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

NABLUSİ: “Bulgur görmek saygıdeğer bir insan sayesinde mal sahibi ol­maya, iyi ve güzel bir hayata, iyi bir adla anılmaya ve iyi görünüme işaret­tir. Rüyada bulgur yemek huzur ve mutluluğa, iyi kazanca işarettir.”

CAFERİ SADIK: “Rüyada bulgur görmek, rüya sahiplerine şefkat ve sadakatle hizmet eden ve bu yüzden insanların övgü ve beğenisini kazanan insanlara delalet eder. Bir rivayete göre dost ve arkadaşlarına karşı gayet na­zik, kibar ve saygılı olan iyi bir kimseyle tabir olunur.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada bulgur görmenin psikanalizi: Bolluk ve bereketle ilgili en belirgin simgelerden biridir bulgur. Bulgur kullanılarak pişirilen bir yemek, sözgelimi bulgur pila­vı ya da kısır, temel gereksinimlerimizi olduğu kadar, diğer mad­di isteklerimizi de karşılama fırsatı bulacağımızı belirtir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Bul­gur dağıttığınızı ve sattığınızı görmek; başkasına ait kötü bir ha­beri yayacağınıza işarettir.
  • Bulgur satmak: Kötü düşüncelerden kurtulmak.
  • Bulgur almak: İşlerin kötüye gitmemesi için önlemler almak gerektiğine işarettir.
  • Bulgur yemek: Sorunların üstesinden gel­mektir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın