Rüyada Burun Görmek, Rüyada Burun Kanaması Görmek

Rüyada burun kanaması veya bir şey kaçması, parasal zorluk; burundan sümük akması, güçlü birinden bü­yük bir iyilik görmek anlamına gelir. Burnunu delinmiş gören, kötü giden işlerini yoluna koyar. Burnunu kesmek, türlü ters­likle karşılaşmaya delalettir. Yüzünde burnunun olmadığını görmek, iyi değildir. Çabanızın boşuna olduğunu, şansızlığın yakanızı bırakmayacağını belirtir. Ancak burundan kan akar­sa rüya bozulur. Yapılan yorumlar dikkate alınmaz.

Rüyada Burun Görmek

Düşlerde görülen burun, uzun bir ömre ve mutluluğa işaret eder. Güzel bir burun, huzurlu ve rahat bir hayatı; çirkin bir burun, zarar ver­meye hazırlanan bir düşmanı anlatır. Rüyada burun görmek muradınızın olacağına de­lâlet eder. Rüyada burun kanaması veya ince bir kan sızdığını görmek haram mal demektir. Kıllı burun görmek iyidir ve sağlıklı olacağınıza işarettir..

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Burun

Danyal’a (a.s.) göre: Rüyada burun, makam, murat ve ömür ile tabir olunur. Burunda fazlalık ve eksiklik görmek bunlarda yani makam, murat ve ömürde fazlalık veya eksikliğe işaret eder.

İbn-i Sirin’e göre:Rüyada burnundan sümük aktığını gören kadir, kıymet sahi­bi birinden hayır ve fayda görür. Burnundan sinek veya ona benzer bir şey çıktığını görenin bir çocuğu dünyaya gelir. Burnuna bir sinek veya benze­rinin girdiğini görmek hayra alamet değildir.

İsmail Eş’as’a göre:Rüyada burnunun büyüdüğünü görmek kadir ve kıymeti­nin büyümesine, şeref ve onurunun artmasına, malının çoğalmasına delil­dir. Güzel bir koku kokladığını görmek, eğer rüya sahibinin eşi hamile ise bir erkek çocuk doğuracağına, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulup feraha ve mutluluğa ermeğe, eğer kokladığı koku kötüyse aksine ve tersine delalet eder.

Mağripli Cabir’e göre:Uyku aleminde kendisini burunsuz görmek ak­rabalarından birinin ölümüne, bir rivayete göre akrabalarına karşı merha­metli olmamaya, iki tane burnu olduğunu görmek kendisiyle aile fertleri arasında rekabet oluşmasına, burnunu elinde görmek elde etmeye çalış­tığı işe sahip olacağına delalet eder.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Burun Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada burun görmenin psikanalizi: Sezgileri, merak duygusunu, kimi durumlarda da cinsellik unsurunu ifade eder. Yaşamda gerçekleşecek yeniliklere işaret eden bir düş organı olduğu düşünülür. Rüyada burun görmek aynı zamanda, yalnızlık isteğine işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın